nxemje qendrore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake


24 Sht 17:04 ,

Bojler

260 EUR

21 Sht 00:20 ,

bojler 120litra

120 EUR

20 Sht 16:07 ,

Shitet kamina

180 EURNë fillim