Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporeti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporeti,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporeti Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:34 Të tjera , Drenas

Shporet

Dje 22:16 Të tjera , Gjakovë

shporet drush

150 EUR

19 Mar 18:54 Të tjera , Mitrovicë

Shitet shporti me dru

250 EUR

18 Mar 23:35 Enëlarëse , Prishtinë

Shiten

18 Mar 23:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet ALFA 90

370 EUR

18 Mar 16:29 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

60 EUR

17 Mar 20:58 Të tjera , Vushtrri

Shporeti ismedereves

75 EUR

17 Mar 20:37 Të tjera , Vushtrri

Shporeti alfa 90

1 EUR

17 Mar 11:39 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Shporet montues zvicres

180 EUR

16 Mar 14:01 Të tjera , Shtime

shporet alfa

16 Mar 05:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

16 Mar 05:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

12 Mar 20:13 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet

115 EUR

12 Mar 20:08 Të tjera , Besianë

Shporet

140 EUR

12 Mar 10:48 Të tjera , Prishtinë

Shporeti ne shitje

200 EUR Price Reduced

10 Mar 20:30 Të tjera , Pejë

Shitet shporeti alfa plam

09 Mar 22:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

250 EUR

09 Mar 16:13 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shporeti

250 EUR

06 Mar 18:15 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

250 EUR

05 Mar 22:07 Të tjera , Mitrovicë

Shporeti alfa plam

1 EUR

05 Mar 22:05 Të tjera , Mitrovicë

Shporeti ismedereves

75 EUR

04 Mar 20:39 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

shporet Gorenje me xhom

100 EUR

04 Mar 11:21 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

shitet shporet me xham

100 EUR

03 Mar 12:14 Të tjera , Mitrovicë

shitet shporeti

02 Mar 18:22 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shporet

200 EUR

02 Mar 00:22 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet

100 EUR

28 Shk 17:53 Të tjera , Gjilan

Shporet me dru per nxemje

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporeti | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione