Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për teknikë të bardhë dhe aparate për amvisëri

Servis për teknikë të bardhë dhe paisje tjera shtëpiake. Shiko shpallje për kompani që kryejnë shërbime servisi për paisje të teknikës së bardhë në Prishtinë, Fushë Kosovë, Lipjan, Prizren dhe gjithë Kosovën. Zgjedh kompaninë që kryejnë

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej kompani që kryejnë servise për teknikë të bardhë dhe aparate për amvisëri si fshesa qëndrore, lavatriçe, shporet, aparat për kafe, ventilatorë dhe pjesë këmbimi për lavatriçe si motora, korpa, dhe pjesë të ndryshme të makineri të teknikës së bardhë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Servis për teknik të bardhë


Kërkoni për kompani që kryejnë servis për lavatriçe, bojler, shporeta dhe shumë shërbime tjera për teknikë të bardhë dhe aparate shtëpiake për të gjitha llojet e makinerive dhe aparatave për amvisësi të teknikës së bardhë në gjithë Kosovën.


Blej pjesë këmbimi për makineri shtëpiake dhe teknikë të bardhë


Gjej pjesë dhe paisje këmbimi për teknikë të bardhë dhe paisje shtëpiake me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për pjesë për lavatriçe, enëlarëse, frigorifer, frizë, shporet dhe makineri tjera të teknikës së bardhë të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Gorenje, Samsung, Siemens dhe të tjera.


Kërkoni pjesë këmbimi në bazë të markës. Filtroni shpalljet në bazë të markës dhe llojit të paisjes dhe gjeni vetëm ato që iu përshtaten juve dhe gjej blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për servisim të teknikës së bardhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione