Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:24 Të tjera , Vushtrri

Shporeta

1 EUR

Dje 00:35 Të tjera , Vushtrri

Shitet Gjysem ALFA 100 euro

100 EUR

26 Maj 18:18 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

800 EUR

26 Maj 16:54 Frigoriferë dhe frizë , Vushtrri

Shitet frigoriferi Beko

45 EUR Price Reduced

26 Maj 14:31 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

800 EUR

25 Maj 14:39 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Furr me plin

450 EUR

24 Maj 09:09 Të tjera , Vushtrri

Shitet shporeti elektrik - Esco

70 EUR

24 Maj 00:25 Të tjera , Vushtrri

Shporetat

1 EUR

24 Maj 00:17 Të tjera , Vushtrri

Shporeti alfa plam

1 EUR

24 Maj 00:01 Të tjera , Vushtrri

Shporeti ismedereves

75 EUR

23 Maj 23:51 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin me pelet 21 KW

950 EUR Price Reduced

22 Maj 23:53 Të tjera , Vushtrri

Shitet Gjysem ALFA

100 EUR

22 Maj 09:14 Enëlarëse , Vushtrri

Enelarse

100 EUR

22 Maj 00:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Komplet nxemja

1 650 EUR

21 Maj 08:57 Të tjera , Vushtrri

pomp motor per gjakuzi

70 EUR

21 Maj 00:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Vushtrri

Lavatriqe

70 EUR

18 Maj 23:57 Të tjera , Vushtrri

Aparat per Heqjen e mykut lageshtis�� ME QIRA☎️

1 EUR

18 Maj 23:52 Të tjera , Vushtrri

Maqina Kunder Lagshtis Ipen ME QIRA��%efikase

1 EUR

18 Maj 11:16 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Mikrovel Privileg 8020E

85 EUR

16 Maj 13:54 Të tjera , Vushtrri

Shitet viqi femer

16 Maj 13:10 Të tjera , Vushtrri

Kauqa 3+2+2 fotele

15 Maj 23:54 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Shitet shporeti ALFA

250 EUR

14 Maj 11:22 Enëlarëse , Vushtrri

shporet&Enlarse

13 Maj 13:55 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shitet alfa

360 EUR

12 Maj 11:40 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kallda elektrike 12 KW

250 EUR Price Reduced

12 Maj 09:53 Frigoriferë dhe frizë , Vushtrri

Shes frigoriferin e madh per lokale

120 EUR

11 Maj 23:25 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shes kallda me pelet 24KW

950 EUR

11 Maj 22:17 Të tjera , Vushtrri

Shitet dush kabina

25 EUR

05 Maj 09:58 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Furre e rrymes gorenje

04 Maj 06:41 Enëlarëse , Vushtrri

Enelarse Midea

04 Maj 02:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KALLDAJA FEROLLI

02 Maj 10:39 Të tjera , Vushtrri

Shitet shporeti gjendje trregullt

02 Maj 00:18 Të tjera , Vushtrri

Aparai i ujit elkos

01 Maj 23:32 Të tjera , Vushtrri

Friteze

01 Maj 23:15 Fshesë me korrent , Vushtrri

Samsung 1600W

01 Maj 23:07 Frigoriferë dhe frizë , Vushtrri

Frigorifer gorenje

01 Maj 23:07 Të tjera , Vushtrri

Bojler Ariston

30 Pri 12:23 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

klima GOREX

200 EUR Price Reduced

26 Pri 17:57 Frigoriferë dhe frizë , Vushtrri

FRIGO ME XHAMA

25 Pri 21:31 Të tjera , Vushtrri

Shes Figaro Qeramik e pa perdorur me qmim volitshum

25 Pri 11:23 Të tjera , Vushtrri

Shitet Gjysem ALFA 120 euro

120 EUR

24 Pri 20:38 Të tjera , Vushtrri

Shitet tepija

25 EUR

24 Pri 15:36 Të tjera , Vushtrri

Shes kaftorrin / shporetin GUST te sllovenis

150 EUR

23 Pri 18:40 Të tjera , Vushtrri

Shes Figaro Qeramik e pa perdorur me qmim volitshum

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione