Shtërpcë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shtërpcë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shtërpcë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 14:10 ,

Fellne R15 tip top

Histora e veturës

110 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 14:10 ,

Fellne R15 me 5 shtrafa

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Maj 14:25 ,

Mercedes C 270

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:02 ,

Mercedes C 270

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 20:03 ,

Vill brezovic

Numri i dhomave: 3
01 Maj 12:31 ,

Shitet shtepija e drurit

11 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
30 Pri 13:51 ,

150cc

330 EUR

Viti: 2008
27 Pri 21:42 ,

Mondial 150cc

330 EUR

Viti: 2008
16 Pri 22:38 ,

Shitet xhipi frontera 2.4 benzin

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:50 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:11 ,

Auto pjese “ARBENI”

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 18:39 ,

Fellne 15

Histora e veturës

115 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 18:10 ,

Passat B5

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:48 ,

Passat b5

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:43 ,

Shes orgjent

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Mar 10:48 ,

Ford Focus 1.6i

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:23 ,

U shit

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 10:47 ,

Auto servise “ARBENI”

Histora e veturës

499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Mar 14:26 ,

Touran

Histora e veturës

6 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:09 ,

049116859 viber

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Shtërpcë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione