Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhi,kategori,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Gush 01:12 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten Lope-Viqa-Dele-Dhi

1 EUR

03 Korr 15:07 Kafshë shtëpiake Qen , Skenderaj

Qên për dhi

250 EUR

25 Pri 16:28 Kafshë në fermë , Skenderaj

dhi

140 EUR

13 Shk 15:09 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes dhitë

12 Shk 21:24 Kafshë shtëpiake Të tjera , Skenderaj

Dhi Alpina

350 EUR

29 Dhj 22:29 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten 2 dhi

22 Tet 18:32 Kafshë në fermë , Skenderaj

Baj nderim

1 EUR

24 Korr 15:09 Kafshë në fermë , Skenderaj

lopa

09 Korr 23:44 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

08 Qer 20:50 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet dhit

02 Qer 23:32 Kafshë në fermë , Skenderaj

pula

70 EUR

08 Shk 01:42 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten

1 EUR

07 Jan 14:57 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten Dhit

27 Dhj 09:55 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes dhi barse

110 EUR

22 Dhj 19:10 Kafshë në fermë , Skenderaj

dhi

90 EUR

05 Dhj 15:07 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhi

3 000 EUR

28 Nën 09:47 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten Dhit edhe Edha

18 Nën 17:53 Kafshë shtëpiake Të tjera , Skenderaj

Dhit ne shitje

05 Nën 15:46 Kafshë shtëpiake Të tjera , Skenderaj

Dhi

1 EUR

06 Tet 22:25 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten

250 EUR

29 Gush 12:23 Kafshë në fermë , Skenderaj

shes dy dhi me ni edh

120 EUR

13 Gush 17:29 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhi alpine

1 EUR

16 Qer 13:33 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhi Alpine

12 Qer 23:13 Kafshë në fermë , Skenderaj

urgjent

1 EUR

09 Qer 18:33 Kafshë në fermë , Skenderaj

Urgjent

1 EUR

31 Maj 23:05 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhit

05 Pri 12:48 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhit

28 Mar 20:49 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten dhit

28 Mar 20:36 Të tjera , Skenderaj

Dhi

28 Dhj 18:20 Kafshë në fermë , Skenderaj

dhi

85 EUR

26 Dhj 19:30 Kafshë në fermë , Skenderaj

dhi

85 EUR

23 Dhj 19:18 Kafshë në fermë , Skenderaj

Dhi edha

85 EUR

22 Nën 21:40 Kafshë në fermë , Skenderaj

2 dhi njo alpine

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Dhi në kategorinë Kafshë në fermë
  • Dhi në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Dhit në kategorinë Kafshë në fermë
  • Dhi në kategorinë Libra dhe Revista
  • Dhi alpine në kategorinë Kafshë në fermë
  • DHi në kategorinë Dhoma
  • dhi në kategorinë Peshqi dhe akuarium
  • Dhit në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Dhit në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • dhit në kategorinë Traktorë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione