08 Dhj 21:05 Vetura , Skenderaj

Mercedes B200

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 18:36 Shtëpi , Skenderaj

Shtepi me qera ne Skenderaj

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
08 Dhj 17:54 Vetura , Skenderaj

Shes pikap citroen berlingo

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 17:13 Vetura , Skenderaj

Mercedes ML 350 V6 Bluetec

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 15:32 Vetura , Skenderaj

Fw t4 2.4 rks 7 muj shum gjendje tmir 94

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 13:48 Vetura , Skenderaj

VW Golf 2 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 10:22 Vetura , Skenderaj

Shes dhe nderroj Golf 6 plus V.P 2009

7 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim