Sot 07:51 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 320 ne gjendje te rregullt

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:28 Vetura , Skenderaj

Kombi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:29 Shtëpi , Skenderaj

Shitet

Numri i dhomave: 5
Dje 21:38 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj

1 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Vetura , Skenderaj

Seat 1.6 Benzin - Plin me RKS edhe 2 Muj

440 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:50 Vetura , Skenderaj

BMW 320d e90

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 Vetura , Skenderaj

Mercedes w123 300D Karavan

1 850 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:04 Vetura , Skenderaj

VW Passat dizel me Klim viti 1996

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:35 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 Tdi

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 Vetura , Skenderaj

Corsa 1.3 Cdti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:35 Vetura , Skenderaj

Golf 3 1.9 SDI Karavan

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:03 Vetura , Skenderaj

VW Passat 3c 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim