Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


05 Dhj 07:03 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Imt 533 ne gjendje te mir

1 750 EUR

05 Dhj 07:03 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

INTERNATIONAL 276

2 599 EUR

05 Dhj 07:02 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Ford 4x4

05 Dhj 07:02 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Rakovic 60

05 Dhj 07:02 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Fiat 640 DT

10 EUR

05 Dhj 07:00 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Imt 539 viti 2000

45 EUR

05 Dhj 07:00 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Fiat 350 DT

4 500 EUR

05 Dhj 06:59 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Rakovic 65 vp 1994

7 EUR Price Reduced

05 Dhj 06:54 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Deutz 72 06

8 200 EUR

05 Dhj 01:08 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Skenderaj

SHES PROKOLICEN

700 EUR

04 Dhj 22:49 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop

04 Dhj 22:28 Vetura , Skenderaj

Shitet ford mondeo rks per pjese

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 22:21 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes lopen shterp

1 250 EUR

04 Dhj 21:32 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes mshtjerr

04 Dhj 21:05 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet viqi femen

04 Dhj 20:45 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop

04 Dhj 20:34 Vetura , Skenderaj

Shitet

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Dhj 20:12 Vetura , Skenderaj

shitet motorri 1.6 turbo dizell

320 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Dhj 20:07 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet Biku

04 Dhj 19:48 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet biku

4 EUR

04 Dhj 19:46 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop

2 600 EUR

04 Dhj 19:44 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mshtjerra

04 Dhj 15:39 Kafshë në fermë , Skenderaj

shitet viqi mashkull afer 300kg

1 EUR

04 Dhj 15:20 Vetura , Skenderaj

Shitet Menjaqi Per X5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 14:47 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet mshtjerra 9 muj

4 EUR

04 Dhj 13:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Skenderaj

Trapezari

180 EUR

04 Dhj 10:32 Punë Të tjera , Skenderaj

MOLER , FASADA , GLED , KNAUF

04 Dhj 10:17 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten

04 Dhj 09:11 Vetura , Skenderaj

Shitet CLK 200 benzin 2001

1 450 EUR Price Reduced

04 Dhj 06:54 Vetura , Skenderaj

Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 05:41 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet viqi

04 Dhj 02:56 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mzat 11 muaj

4 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione