Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


21 Nën 15:21 Të tjera , Skenderaj

Tenda Karriga Tavolina me Qera

1 EUR

21 Nën 14:13 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mzat

21 Nën 13:13 Vetura , Skenderaj

Shitet ford fiesta 1.4 Automatik 2010

1 850 EUR

21 Nën 12:37 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet lopa me viq mashkull

2 700 EUR

21 Nën 09:03 Të tjera , Skenderaj

Aparat per oksigjen

420 EUR

21 Nën 07:40 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 R line

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 07:30 Shërbime Shtëpiake dhe Pastrim , Skenderaj

PastrimiDiti

20 Nën 22:53 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Skenderaj

Goma

20 Nën 14:54 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet viqi mashkull 5dit

445 EUR

20 Nën 14:07 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mshtjerr sdyti

1 750 EUR

19 Nën 23:29 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa

Numri i dhomave: 2
19 Nën 20:37 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Skenderaj

Shitet

510 EUR Price Reduced

19 Nën 19:25 Banesa , Skenderaj

Banesë

Numri i dhomave: 2
19 Nën 17:37 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten bikat qmimi me kg 3.65

19 Nën 16:56
Linku:
Shitorja Vetura , Skenderaj

ML 250 BLUETEC 4MATI 2.1-204 D 4MATIC

23 242 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 16:47 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Skenderaj

Shiten fellne 19

550 EUR

19 Nën 16:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të tjera , Skenderaj

Shitet Agregat

350 EUR

19 Nën 16:03 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe Sheshit "Adem Jashari:

Numri i dhomave: 3
19 Nën 15:52 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet lopa shyte

1 400 EUR

19 Nën 15:22 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet Mzati

880 EUR

19 Nën 15:20 Punë Nderitim dhe arhitekturë , Skenderaj

HIDROLONI QERAMIK

19 Nën 15:05 Vetura , Skenderaj

reno scenic

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 15:04 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes mzatin 500 kg

36 EUR

19 Nën 09:08 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 06:00 Servis për makina , Skenderaj

Dyer per garazha horman germany

19 Nën 05:59 Servis për makina , Skenderaj

Dyer per garazha horman germany

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione