Sot 01:04 Vetura , Skenderaj

��AUTO-TREGU��BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAVE 24/7

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:02 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura 1.6 Benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:01 Vetura , Skenderaj

��AUTO:SHALA:BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:11 Vetura , Skenderaj

Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:10 Vetura , Skenderaj

PASAT ME KLIM VITI 1996-rexhistrim deri 11-2019

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:09 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ GOLF 2 DIZEL 1.6 INTERKOLER

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ OPEL VECTRA 2.2 DIZEL

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Vetura , Skenderaj

Shes pikap ndrrim me traktor edhe kerr

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:15 Vetura , Skenderaj

shitet fokus 1.8 dizell

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:05 Vetura , Skenderaj

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim