Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Prishtinë

Për meshkuj , 3159
Për femra , 1765
Unisex , 1077

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:07 Për meshkuj , Prishtinë

Kulet louis vuitton

380 EUR

Sot 20:46 Për meshkuj , Prishtinë

Ore Daniel Klein me kronometer dhe drite

27 EUR Price Reduced

Sot 20:45 Për meshkuj , Prishtinë

Qante per laptop 14' dell super material

55 EUR Price Reduced

Sot 20:42 Për meshkuj , Prishtinë

Shes oren Winner automatik

Sot 20:38 Për meshkuj , Prishtinë

Qante me dy krah e re super material hapesire te shumte

75 EUR

Sot 20:37 Për femra , Prishtinë

Set per femra te reja , 1+1 , 12.99€

13 EUR Price Reduced

Sot 20:11 Për femra , Prishtinë

Unaze argjend , me vul 925 , nr.66

22 EUR

Sot 20:09 Për meshkuj , Prishtinë

Syza

160 EUR

Sot 19:35 Për femra , Prishtinë

Syze

125 EUR

Sot 18:43 Për femra , Prishtinë

Syze

65 EUR

Sot 17:26 Për meshkuj , Prishtinë

Qanta per femij

5 EUR

Sot 14:11 Për femra , Prishtinë

Ora festina

15 EUR

Sot 13:51 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

120 EUR

Sot 13:45 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

90 EUR

Sot 13:26 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

120 EUR

Sot 13:24 Unisex , Prishtinë

Applle Watch Ultra 49MM e re paket bej ndrrim

799 EUR

Sot 12:23 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

80 EUR

Sot 11:25 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

250 EUR

Sot 11:24 Për meshkuj , Prishtinë

Ore dore

100 EUR Price Reduced

Sot 11:24 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

180 EUR

Sot 11:23 Për meshkuj , Prishtinë

ore dore

80 EUR

Sot 10:53 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:44 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:44 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:43 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:42 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

300 EUR

Sot 10:32 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:31 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

300 EUR

Sot 10:30 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:27 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:20 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Sot 10:19 Për meshkuj , Prishtinë

ROLEX

200 EUR

Dje 15:29 Unisex , Prishtinë

Garmin Venu

155 EUR

Dje 14:46 Unisex , Prishtinë

BAUME MERCIER

199 EUR

Dje 11:56 Për meshkuj , Prishtinë

Syze gess

60 EUR

Dje 11:12 Për meshkuj , Prishtinë

Syze RayBan nga italia

Dje 08:19 Për meshkuj , Prishtinë

RAY BAN VINTAGE

79 EUR Price Reduced

Dje 07:30 Për meshkuj , Prishtinë

Swiss Legend Neptune

99 EUR Price Reduced

Dje 06:13 Për meshkuj , Prishtinë

Poljot aoutomatic Chronograph

480 EUR

Dje 06:11 Për meshkuj , Prishtinë

Tag Heuer aoutomatic

440 EUR

28 Maj 18:56 Për meshkuj , Prishtinë

Ore Citizen BM7550-87L

139 EUR

28 Maj 17:23 Unisex , Prishtinë

Apple Watch - Rrypa

28 Maj 16:47 Për meshkuj , Prishtinë

Shesim Ora

28 Maj 16:47 Për meshkuj , Prishtinë

Shesim Ora

28 Maj 16:47 Për meshkuj , Prishtinë

Shesim Ora

28 Maj 16:47 Për meshkuj , Prishtinë

Shesim Ora

28 Maj 16:47 Për meshkuj , Prishtinë

Shesim Ora

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione