Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ora smart watch | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Sport dhe rekreacion | Aksesorë dhe Orë

Unisex , 60

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ora smart watch,kategori Aksesorë dhe Orë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ora smart watch Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Mar 12:01 Unisex , Prizren

FARAH SERIES 5 ROSE GOLD SMART WATCH

45 EUR Price Reduced

03 Mar 17:12 Unisex , Ferizaj

SMART WATCH - ora

10 EUR Price Reduced

25 Jan 13:09 Unisex , Vushtrri

Smart watch

50 EUR

11 Jan 03:56 Unisex , Prishtinë

Shes Oren Smart Watch

27 EUR Price Reduced

25 Dhj 01:44 Unisex , Prishtinë

Smart watch ultra 8 Z68 49mm VETEM SOT

25 EUR Price Reduced

24 Dhj 18:14 Unisex , Ferizaj

Apple watch 6 red edition 44mm

250 EUR

08 Nën 21:51 Unisex , Prizren

GS8 Ultra Smart Watch

80 EUR

15 Gush 09:51 Unisex , Vushtrri

Smart watch

50 EUR Price Reduced

15 Gush 09:46 Unisex , Vushtrri

Smart watch

50 EUR

21 Qer 09:29 Unisex , Prishtinë

Smart Watch GT2 Huawei

100 EUR

07 Pri 18:06 Për meshkuj , Klinë

Smart Sports Watch

50 EUR

04 Mar 18:15 Për meshkuj , Mitrovicë

Oneplus smart watch

125 EUR

26 Shk 20:57 Unisex , Ferizaj

Orë (smart watch)

10 EUR

17 Jan 10:10 Unisex , Prizren

Smart Watch 5 dhe 6

8 EUR

10 Tet 20:33 Unisex , Prishtinë

Shitet Smartwatch HW22

50 EUR

06 Mar 15:55 Për meshkuj , Prishtinë

Smart watch

15 EUR

27 Shk 10:35 Unisex , Ferizaj

SAMSUNG WATCH

150 EUR

29 Dhj 11:52 Unisex , Prishtinë

Shitet ora Smart Watch

20 EUR

21 Dhj 12:42 Unisex , Prishtinë

SMART WATCH ORE OSBONE WATER PROF

34 EUR Price Reduced

22 Tet 11:45 Unisex , Prishtinë

Smart watch

25 EUR

19 Tet 19:24 Për meshkuj , Vushtrri

Smart Watch

22 Sht 12:15 Unisex , Prishtinë

Smart Watch M4

20 EUR

10 Sht 18:29 Unisex , Prizren

Ore dore M4 dhe Ndegjuse me Bllutuf

15 EUR

28 Gush 10:21 Unisex , Prizren

Smart Watch 4 modeli me i rri

8 EUR

30 Korr 18:22 Unisex , Prishtinë

Ore e menqur smart watch

135 EUR

20 Dhj 18:52 Unisex , Skenderaj

Smart Watch

20 EUR

18 Dhj 21:11 Unisex , Gjilan

SMART WATCH M3 - MODELI RI

15 EUR

18 Tet 21:26 Unisex , Prishtinë

Shes Ora Smart Watch

17 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ora smart watch | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione