Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Artikuj për koleksion Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Artikuj për koleksion,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Artikuj për koleksion | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Samsung per kolekcion

30 EUR Price Reduced

18 Mar 13:15 Artikuj për koleksion , Ferizaj

shiten ulset per frizer 4copa

1 EUR

03 Mar 16:53 Artikuj për koleksion , Ferizaj

VAZO ANTIKE

15 EUR Price Reduced

03 Mar 16:33 Artikuj për koleksion , Ferizaj

PAZMORE ME SHPATA

250 EUR Price Reduced

21 Shk 12:01 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Tepih

10 EUR

12 Korr 09:47 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Aporata clasic

1 EUR

05 Korr 14:35 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Raft per pije

35 EUR

05 Korr 14:31 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Anije druri

50 EUR

05 Korr 14:31 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Gramafon .

80 EUR

05 Korr 14:31 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Llampa klasike

25 EUR

05 Korr 14:28 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Ora antike orgjinale 1930

100 EUR

05 Korr 14:28 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Karroc per femi orgjinal clasik,. vitev 70-ta

60 EUR

05 Korr 14:27 Artikuj për koleksion , Ferizaj

German pull toy horse 1920

80 EUR

05 Korr 14:26 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Punim dore ne form llampe e punuar

15 EUR

05 Korr 14:24 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Tepsi e vjeter

20 EUR

05 Korr 14:22 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Fotoaparat polaroid

25 EUR

05 Korr 14:22 Artikuj për koleksion , Ferizaj

FOTOAPARAT 1950 .

35 EUR

05 Korr 14:22 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Telefon i bardh 1950.

35 EUR

05 Korr 14:22 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Makina shkrimi

80 EUR

05 Korr 14:22 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Llampa druri

30 EUR

05 Korr 14:16 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Fotoaparat AGFA 1951,,

70 EUR

05 Korr 14:16 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Tv i drurit

80 EUR

05 Korr 14:16 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Goblena

25 EUR

05 Korr 14:15 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Makin shkrimi. Lexikon 80

80 EUR

05 Korr 14:09 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Ora druri me kurdisje

70 EUR

05 Korr 14:07 Artikuj për koleksion , Ferizaj

bure e vogel

35 EUR

05 Korr 14:06 Artikuj për koleksion , Ferizaj

qypa

50 EUR

05 Korr 14:05 Artikuj për koleksion , Ferizaj

instrument i vjeter

25 EUR

05 Korr 14:04 Artikuj për koleksion , Ferizaj

lahut e vjeter

50 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Pasqyre lekur orgjinale

80 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Gramafon

80 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Qen prej gipsi

20 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Tavolin klaske

70 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Vetur clasike orgjinale e metalt

30 EUR

05 Korr 14:02 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Llamp Clasike

70 EUR

05 Korr 13:59 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Vetur metal orgjinal

25 EUR

05 Korr 13:46 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Ora antike orgjinale ,,

100 EUR

05 Korr 13:46 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Piano clasike te vogla

35 EUR

05 Korr 13:46 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Kofer ,

40 EUR

05 Korr 13:42 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Gramafon His Master s Voice

450 EUR

05 Korr 13:42 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Helmet e luftes II Botrore

60 EUR

05 Korr 13:42 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Go Karts 1960

70 EUR

05 Korr 13:42 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Magnetofon Shqip Grundig 1970

100 EUR

05 Korr 13:37 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Automjete orginale te metalit West Germany

15 EUR

05 Korr 13:37 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Tv i vogel 1960

80 EUR

05 Korr 13:37 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Kuti e vogel

25 EUR

05 Korr 13:31 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Kolic clasike per kuklla 1970

35 EUR

05 Korr 13:30 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Arka e vjeter per qejz

60 EUR

05 Korr 13:21 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Figur Elefanti

25 EUR

05 Korr 13:20 Artikuj për koleksion , Ferizaj

Pasqyre orgjinale

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Artikuj për koleksion në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Artikuj për koleksion | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione