Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mikset 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Sport dhe rekreacion | Instrumente dhe Pajisje muzikore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mikset 2,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mikset 2 Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 12:46 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

RCF

1 300 EUR Price Reduced

28 Mar 12:36 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

JBL

550 EUR

17 Mar 17:31 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Prizren

JBL

550 EUR

21 Shk 11:57 Të tjera , Prizren

Mikset dynacord 2 she

09 Dhj 23:15 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

Dynacord

1 600 EUR

01 Nën 13:09 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

850 EUR

16 Sht 23:48 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Dynacord 2 mikset

1 250 EUR

15 Sht 22:56 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Dynacord 2

1 250 EUR

04 Sht 12:38 Të tjera , Pejë

basbina

650 EUR

29 Qer 16:56 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Pejë

mikset

400 EUR

17 Pri 08:15 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

450 EUR

25 Jan 12:11 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

1 850 EUR

20 Dhj 06:31 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Muzik

290 EUR

27 Qer 14:33 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Shitet komplet zerimi

2 200 EUR

31 Maj 21:58 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Ferizaj

JBL JRX 100

21 Maj 15:50 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Mikset

320 EUR

23 Shk 09:52 Sounding/Skenë dhe DJ-paisje , Drenas

Zerim

780 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mikset 2 | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione