Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet qura | Prishtinë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet qura,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shitet qura Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 13:06 Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

12 Jan 14:20 Qen , Prishtinë

Maltes

06 Jan 13:31 Qen , Prishtinë

Pikinez

28 Dhj 17:47 Qen , Prishtinë

Maltezer

06 Nën 15:50 Qen , Prishtinë

Maltes

06 Nën 15:50 Qen , Prishtinë

Terrier

26 Tet 10:21 Qen , Prishtinë

Pikinez

16 Tet 14:48 Qen , Prishtinë

Bichon frise

14 Gush 03:03 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

08 Gush 23:27 Të tjera , Prishtinë

Dhia n’shitje

155 EUR

08 Gush 14:11 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

08 Qer 15:37 Qen , Prishtinë

Pikinez

85 EUR

01 Qer 12:48 Qen , Prishtinë

Boks per qen

300 EUR

12 Mar 11:14 Qen , Prishtinë

Belg

50 EUR Price Reduced

07 Mar 18:36 Qen , Prishtinë

Bub

05 Mar 19:59 Qen , Prishtinë

Minishpic

26 Shk 19:12 Qen , Prishtinë

Pikinizer

24 Shk 14:59 Shpendë , Prishtinë

Shitet klyshi terrier

11 Shk 18:00 Qen , Prishtinë

Pug mops

1 EUR Price Reduced

10 Shk 14:00 Qen , Prishtinë

Maltezer

10 Shk 12:59 Qen , Prishtinë

Chow chow

17 Jan 11:01 Qen , Prishtinë

Pikinez

17 Jan 09:28 Qen , Prishtinë

Belg

09 Jan 18:55 Qen , Prishtinë

Qen

25 Tet 13:50 Qen , Prishtinë

Shitet belgu 4.5 muajsh

15 Sht 15:19 Qen , Prishtinë

Belg

01 Sht 14:50 Qen , Prishtinë

Belg

12 Gush 13:52 Qen , Prishtinë

belg

27 Korr 13:06 Qen , Prishtinë

pikinez

08 Korr 12:22 Qen , Prishtinë

Maltez

25 Qer 15:34 Qen , Prishtinë

belg

19 Qer 13:10 Qen , Prishtinë

Shes maltes Mashkull 12 muj

03 Pri 19:17 Qen , Prishtinë

Shes klyshin belg

25 Shk 13:08 Qen , Prishtinë

belg

23 Shk 18:35 Qen , Prishtinë

pikinizer

31 Jan 22:37 Qen , Prishtinë

pikinizer

08 Jan 22:28 Qen , Prishtinë

pikinizer

01 Jan 10:53 Qen , Prishtinë

Malinos belg bajm edhe ndrrim

28 Nën 10:44 Qen , Prishtinë

Belg malinois shum agresiv

1 EUR

23 Nën 22:44 Qen , Prishtinë

Rotfajller

18 Nën 04:43 Qen , Prishtinë

Terrier

13 Nën 12:19 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

10 Nën 08:51 Qen , Prishtinë

Sharr

200 EUR

02 Nën 08:20 Qen , Prishtinë

Bub

01 Nën 20:34 Qen , Prishtinë

Bub

28 Sht 10:44 Qen , Prishtinë

Rotfajller

21 Sht 19:58 Qen , Prishtinë

Belg

29 Gush 10:58 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet qura | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione