Mace në shitje - Shpallje për shitje të racave më të njohura të maceve

Mace , 153
Qen , 30
Të tjera , 9
Shpendë , 3

Po kërkoni një kafshë të re shtëpiake? Nëse po, ju keni ardhur në vendin e duhur! Ne kemi një larmi të racave që janë në dispozicion për shitje. Pavarësisht nëse është një mace Siameze, Britaneze apo një kotele Persiane që po kërkoni, ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni mikun tuaj më të mirë!

27 Pri 22:18 ,

Transporter,kafaz,box

13 EUR

21 Nën 15:28 ,

Maca shtëpiake

5 EUR

28 Tet 11:47 ,

Mace

50 EUR

22 Korr 21:00 ,

mace

30 EUR

27 Qer 17:07 ,

mace

25 Qer 15:24 ,

Mace

35 EUR

Mace për shitje dhe adoptim


Po kërkoni një shoqërues aktiv të maceve për të ndriçuar shtëpinë tuaj? MerrJep ka mijëra mace të bukura për shitje në internet, përfshirë Persët dhe Siamezët.


Ne gjithashtu kemi kotele të racave të ndryshme për shitje, kështu që ju mund të shijoni mrekullitë e një koteleje ndërsa u mësoni atyre aftësitë që u nevojiten për të qenë një mace e mirë.


Racat më të kërkuara të maceve në MerrJep


Racat Persiane dhe Siameze janë racat më të njohura të maceve. Ato i përkasin familjes së maceve të quajtura Shorthair Oriental.


Këto raca të maceve janë të njohura për tiparet e tyre të veçanta të fytyrës, formën e kokës së rrumbullakët, sytë dhe veshët e mëdhenj, llojin e trupit dhe llojet e leshrave. Ato janë gjithashtu të njohura për bukurinë, inteligjencën dhe leshin e tyre të bukur.


Raca Persiane është një racë mace e njohur për leshin e butë, të mëndafshtë dhe tufën në kokë. Macja ka një natyrë të dashur dhe dëshiron vëmendjen nga njerëzit. Njihet për temperamentin e qetë, të njëtrajtshëm, sjelljen e butë dhe marrëzitë e gjalla.


Raca Siameze është një racë mace që është emëruar nga qyteti qendror Tajlandë në Bangkok. Është një nga racat më të njohura në histori për shkak të karakteristikave të tyre njerëzore, inteligjencës dhe pamjes elegante.


Si të zgjidhni racën e duhur të maceve për ju dhe familjen tuaj?


Nëse jeni duke kërkuar për një mace të dashur dhe të shkëlqyeshme me njerëzit, atëherë macja Persiane mund të jetë zgjedhja e duhur për ju.


Nëse jetoni në një apartament ose nëse duhet të udhëtoni shpesh, atëherë një mace Siameze mund të jetë zgjedhja ideale për ju. Macja Siameze është një mace shumë inteligjente dhe do të mbante veten të zënë duke luajtur me lodra gjatë qëndrimit në shtëpi.  • Mace në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Mace në kategorinë Sport dimëror/ujor
  • Mace në kategorinë Kafshë në fermë
  • Mace në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • mace british shorthair në kategorinë Mace

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione