shota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Shpendë , 180
Qen , 73
Të tjera , 43
Sot 10:24 ,

Pitbull

80 EUR Price Reduced

Sot 10:23 ,

Lepur

10 EUR

11 Sht 22:05 ,

Shota

12 EUR Price Reduced

01 Sht 11:15 ,

shota

40 EUR

25 Gush 00:47 ,

Shes shota,shotana

10 EUR

24 Gush 22:08 ,

SHOTA

10 EUR Price Reduced

13 Gush 18:10 ,

Shiten shotat

5 EUR

05 Korr 15:47 ,

Shota

28 Qer 12:27 ,

Shes 2 terierka

60 EUR

24 Qer 21:51 ,

Shota te mishit

1 EUR

24 Qer 15:41 ,

Shota

6 EUR

19 Qer 16:27 ,

Shiten gusat mjellma

2 EUR

02 Qer 16:43 ,

Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

350 EUR


  • Shota në kategorinë All Category
  • shota në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Shota në kategorinë Kafshë në fermë
  • Shota në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Shota në kategorinë Kafshë në fermë
  • Shota në kategorinë Shpendë
  • shota në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Shota në kategorinë Peshqi dhe akuarium
  • shota në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim