Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes qen | Prishtinë | Kafshë shtëpiake | Qen

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes qen,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes qen Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:28 Qen , Prishtinë

Pastor gjerman

1 EUR

Dje 21:45 Qen , Prishtinë

Qen karabash

130 EUR

16 Mar 20:55 Qen , Prishtinë

Mini maltese

18 Shk 19:37 Qen , Prishtinë

Qen i sharrit

15 Shk 13:29 Qen , Prishtinë

Maltezer

15 Shk 13:28 Qen , Prishtinë

Maltezer maltese

15 Shk 13:24 Qen , Prishtinë

Maltezer

12 Shk 23:22 Qen , Prishtinë

Qen i sharrit

10 Shk 22:28 Qen , Prishtinë

Maltezer

1 EUR

10 Shk 15:56 Qen , Prishtinë

Maltezer

1 EUR

12 Jan 14:20 Qen , Prishtinë

Maltes

06 Jan 13:31 Qen , Prishtinë

Pikinez

28 Dhj 17:47 Qen , Prishtinë

Maltezer

18 Dhj 11:47 Qen , Prishtinë

Akita american

1 EUR

15 Dhj 13:09 Qen , Prishtinë

Shes qenush akita

11 Nën 10:25 Qen , Prishtinë

Qen Cane Corso

06 Nën 15:50 Qen , Prishtinë

Maltes

06 Nën 15:50 Qen , Prishtinë

Terrier

04 Nën 01:29 Qen , Prishtinë

Shes Maltez 4muajsh gjinia mashkull

270 EUR

26 Tet 10:21 Qen , Prishtinë

Pikinez

25 Tet 20:12 Qen , Prishtinë

Kolib

90 EUR

16 Tet 14:48 Qen , Prishtinë

Bichon frise

14 Tet 14:13 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

07 Tet 07:07 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

05 Tet 00:54 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

20 Sht 23:31 Qen , Prishtinë

Shes Klysht Malinois Belg

15 Sht 23:04 Qen , Prishtinë

Qen ne shitje

13 Sht 10:21 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

25 Gush 21:28 Qen , Prishtinë

Qen Malteser

300 EUR

22 Gush 19:50 Qen , Prishtinë

Qen

22 Gush 19:50 Qen , Prishtinë

Bichon frise

22 Gush 18:22 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

19 Gush 21:48 Qen , Prishtinë

Shes Klysh Malinois Belg Origjinale

1 EUR Price Reduced

14 Gush 22:34 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

08 Gush 14:21 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

08 Gush 14:11 Qen , Prishtinë

Terrier

1 EUR

01 Gush 19:06 Qen , Prishtinë

Shes qenin Papillon

350 EUR

31 Korr 18:13 Qen , Prishtinë

Bichon frise

28 Korr 21:47 Qen , Prishtinë

Qen

07 Korr 21:13 Qen , Prishtinë

Qen Maltezer

300 EUR

01 Korr 11:16 Qen , Prishtinë

Shes bichon frise femer 14 muajshe

170 EUR

08 Qer 15:37 Qen , Prishtinë

Pikinez

85 EUR

01 Qer 12:48 Qen , Prishtinë

Boks per qen

300 EUR

05 Maj 04:52 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

02 Maj 20:24 Qen , Prishtinë

shitet piti red nose

100 EUR

30 Pri 19:25 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

29 Mar 07:35 Qen , Prishtinë

Qen Malinois Belg dhe boxi

500 EUR

12 Mar 11:14 Qen , Prishtinë

Belg

50 EUR Price Reduced

07 Mar 18:36 Qen , Prishtinë

Bub

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes qen | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione