Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen të racave të ndryshme në shitje - Qen Sharri, Pomeranian, Maltez dhe më shumë

Jeni duke kërkuar për qen në shitje? Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të shpalljeve për qen të racave të ndryshme të përshtatshëm për familjen tuaj.


Ne kemi një larmi të gjerë ngjyrash dhe madhësish për të zgjedhur, prandaj mos hezitoni të kontaktoni shitësit nëse jeni të interesuar për një nga këta qen të mrekullueshëm si qen Belg, qen Sharri, qen Pomeranian, qen Maltez, Haski, qen Pastor Gjerman, qen Jack Russel, qen Bulldog Francez, qen Alabai, qen Amerikan Akita dhe raca tjera të qenve me çmime të volitshme në MerrJep.com.

Sot 00:05 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Dje 23:27 Qen , Ferizaj

klysh

Dje 23:26 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Dje 23:26 Qen , Skenderaj

Shitet

Dje 23:25 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Dje 23:22 Qen , Besianë

Belg ( Pastor Belg me Pedigre)

220 EUR Price Reduced

Dje 23:22 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Dje 23:22 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Dje 23:17 Qen , Lipjan

Dalmatin

1 EUR

Dje 23:17 Qen , Fushë Kosovë

��VEQ_PER_ZANATLITË

Përzgjedhje e madhe e qenve dhe këlyshëve të racave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e qenve të racave të ndryshme nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni mijëra shpallje për qen të racave më të njohura. Kërkoni shpallje për qen dhe gjeni qen të racave Pitbull, Haski, Sharri, Bulldog, Akita, Pomeranez dhe më shumë.


Qen të racave të ndryshme në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për një qen apo qenush për ju dhe familjen tuaj, ju tashmë jeni në vendin e duhur! Platforma jonë ka një llojshmëri të madhe të qenve nga të gjitha rracat. Tek ne ju mund të gjeni qen të vaksinuar, qen me mikroçip, qen të pajisur me pasaportë dhe më shumë.


Disa nga racat e më të kërkuara të qenve që mund t'i gjeni në këtë kategori janë:


Qen Pomeranez


Qeni pomeranez është një racë shumë e vogël qeni që fillimisht u emërua sipas rajonit e Pomeranisë, tani pjesë e Polonisë Veriore dhe Gjermanisë Verilindore. Raca ka qenë e njohur që nga shekulli i 17-të si qen shoqërues, dhe është zhvilluar nga qentë më të mëdhenj të tipit Spitz siç janë Gjerman Spitz ose Buhund.


Pomeranezët janë racë me larmi të gjerë ngjyrash si e kuqe, e portokalltë, e bardhë, kremë, e kaftë ose e zezë që janë më të zakonshmet. Mund të themi se raca Pomerane është racë e qenve që përshtaten shumë me njerëzit e moshuar apo ata që janë më të zënë sepse nuk është racë e qenve tepër e varur nga njerëzit.


Qen Akita


Akita është një racë qeni me origjinë në rajonet malore veriore të Japonisë. Raca e qenve Akita njihet si qen i butë familjar. Kjo racë e qenve është një zgjedhje e shkëlqyeshme për pronarët që për herë të parë marrin qen në familjet e tyre si dhe për familjet me fëmijë. Ata janë shumë mbrojtës ndaj familjes së tyre. Kjo race është e dashur, e kujdesshme, besnike dhe inteligjente.


Para se të blini apo adoptoni një qen të racës Akita, është e rëndësishme që së pari të hulumtoni se si trajnohet kjo racë e veçantë e qenve. Qentë Akita nuk i përgjigjen metodave të ashpra trajnuese që trajnerët mund të përdorin. Prandaj, sigurohuni që trajnimin ta bëni në forma të buta dhe të respektueshëm.


Përveç racës së qenve Akita dhe Pomeranez, në këtë kategori ju gjithashtu mund të gjeni qen Gjerman, Pitbull, qen Malinos Belg, Haski, qen Sharri, qen Pastor Gjerman, qen Jack Russel, qen Bulldog Francez, qen Alabai dhe më shumë.


Si të kërkoni qen në shitje në MerrJep?


Nëse po kërkoni të blini qen, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi qindra lista për qen dhe këlyshë për shitje në Kosovë.


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të gjetur një qen apo këlyshin tuaj të përsosur është të kërkoni brenda platformës tonë. Ju gjithashtu mund të kërkoni për qen apo këlyshë sipas madhësisë, çmimit, gjinisë dhe më shumë, duke e bërë të lehtë gjetjen e mikut tuaj më të mirë.


Një tjetër mënyrë e suksesshme kërkimi është të shkruani në kutinë e kërkimit racën e qenit që po kërkoni. Kështu juve do t'ju shfaqen rezultate të kërkimit që përputhen me racën e qenit, gjë që do ua bëjë më të lehtë të zgjidhni qenin e preferuar për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione