Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Viti

Qen , 608
Të tjera , 207
Shpendë , 126
Mace , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:52 Shpendë , Viti

Shota te egra

50 EUR

03 Qer 22:35 Qen , Viti

Shitet Terieri 10 muj

150 EUR

29 Maj 23:17 Qen , Viti

Jack rusell

200 EUR Price Reduced

26 Maj 09:08 Qen , Viti

Belgian malinos

100 EUR

26 Maj 00:25 Qen , Viti

SHITET QENI MOSHA 1 VJET

50 EUR Price Reduced

23 Maj 11:31 Shpendë , Viti

kanarina

15 EUR

22 Maj 13:14 Qen , Viti

Shitet qeni

250 EUR

11 Maj 17:28 Qen , Viti

Setter

120 EUR Price Reduced

09 Maj 21:18 Të tjera , Viti

Pula

1 EUR

30 Pri 22:55 Shpendë , Viti

shiten zojt

19 Pri 20:33 Peshqi dhe akuarium , Viti

Akuarium 40X20x25cm

14 Pri 16:51 Shpendë , Viti

Shiten pulat

22 Mar 18:21 Qen , Viti

Shitet ose ndrrohet kangali

1 EUR

19 Mar 18:50 Qen , Viti

shitet Kangal 100%

400 EUR

15 Mar 17:23 Qen , Viti

Shitet belgi qmimi me marrveshje

12 Mar 10:24 Qen , Viti

Shitet belgi mashkull qmimi me marrveshje

07 Mar 13:30 Shpendë , Viti

Shiten pulat

06 Mar 20:42 Të tjera , Viti

Shiten delmet

300 EUR

06 Mar 20:40 Qen , Viti

Shitet klyshi

250 EUR

09 Shk 20:36 Qen , Viti

Shitet piniki

100 EUR

06 Shk 22:07 Qen , Viti

Shes qen belg

06 Shk 16:12 Qen , Viti

Shitet terrieri

80 EUR

30 Jan 15:41 Qen , Viti

Shitet terrieri

80 EUR

22 Jan 18:02 Të tjera , Viti

Shitet kallamoqi

18 EUR

17 Jan 02:51 Qen , Viti

Shes zagaric per derr teger

2 000 EUR

30 Dhj 23:16 Qen , Viti

Golden retriever ne shitje

150 EUR

27 Dhj 23:45 Të tjera , Viti

Shiten Bikat te rritur BioNatyral

36 EUR

27 Dhj 23:37 Qen , Viti

Zagar : +38345821948

26 Dhj 19:21 Të tjera , Viti

Plehë

1 EUR

26 Dhj 19:06 Të tjera , Viti

Lop

1 EUR

24 Dhj 20:08 Qen , Viti

Shes Qenin

1 EUR

09 Dhj 06:54 Qen , Viti

Shiten këlyshët Champion Samoyed.

320 EUR

07 Dhj 00:55 Qen , Viti

Qen i Races Belg

300 EUR

04 Dhj 18:59 Qen , Viti

045-281-239

200 EUR

29 Nën 23:05 Qen , Viti

Hasky

150 EUR

21 Nën 03:04 Të tjera , Viti

Shiten kingjat 20 copa 4 euro kg

4 EUR

19 Nën 19:52 Qen , Viti

Piknizer

17 Nën 00:29 Shpendë , Viti

Gusa

1 EUR

09 Nën 23:46 Qen , Viti

Shitet terrierka me klysh mashkull

28 Tet 00:56 Qen , Viti

Shes Qenin

1 EUR

27 Tet 00:59 Qen , Viti

Shitet Qeni

350 EUR

20 Tet 23:28 Qen , Viti

Shes Qenin 2 vjet

1 EUR

08 Tet 21:53 Të tjera , Viti

lop

1 EUR

08 Tet 21:53 Të tjera , Viti

lop

1 EUR

08 Tet 21:53 Të tjera , Viti

lop

1 EUR

04 Tet 18:26 Qen , Viti

Klysh

250 EUR

03 Tet 17:59 Qen , Viti

Qen

280 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione