Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Vushtrri

Qen , 2247
Të tjera , 1146
Shpendë , 566
Mace , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:30 Shpendë , Vushtrri

Shiten pulat urgjent

1 EUR

Sot 17:23 Të tjera , Vushtrri

Dhi me edha

260 EUR

Sot 16:57 Qen , Vushtrri

SHITET!

150 EUR

Sot 16:36 Qen , Vushtrri

Shiten

250 EUR

Sot 16:10 Shpendë , Vushtrri

vez qure per inkubim

1 EUR

Sot 16:01 Shpendë , Vushtrri

vez qure per inkubim 1 ero copa jon 25 cop

1 EUR

Sot 15:52 Të tjera , Vushtrri

Shitet lopa 950 euro urgjent

950 EUR

Sot 15:44 Qen , Vushtrri

Terrjer

110 EUR

Sot 15:44 Të tjera , Vushtrri

Shiten lopt

Sot 15:44 Të tjera , Vushtrri

Shiten lopt

Sot 15:10 Qen , Vushtrri

Minisptz

1 EUR

Sot 13:44 Të tjera , Vushtrri

Patate te fares

3 EUR

Dje 17:33 Shpendë , Vushtrri

Mjelse

290 EUR

Dje 17:30 Qen , Vushtrri

Terrjer

110 EUR

Dje 00:29 Të tjera , Vushtrri

Patate

2 EUR

26 Maj 18:08 Qen , Vushtrri

Shitet terrier origjinal mashkull.

26 Maj 13:54 Shpendë , Vushtrri

Shes Kanarina Timbrado Classic Origjinal

170 EUR

26 Maj 13:18 Qen , Vushtrri

Shitet aziati

1 EUR

25 Maj 12:36 Qen , Vushtrri

shitet bubi urgjnet

24 Maj 07:42 Të tjera , Vushtrri

Shitet Plehu i Djegur

24 Maj 07:13 Qen , Vushtrri

Shes kudren kangallk

1 EUR

22 Maj 23:45 Shpendë , Vushtrri

Shiten italiankat

1 EUR

22 Maj 07:14 Qen , Vushtrri

Shitet Terrierka

60 EUR

21 Maj 07:48 Qen , Vushtrri

Minispitz

1 EUR

20 Maj 18:01 Qen , Vushtrri

Shiten qent e sharrit

20 Maj 15:00 Qen , Vushtrri

Shitet Llabrador org mosha 1 vjet qmimi 120 euro

120 EUR

20 Maj 14:07 Qen , Vushtrri

shes belg malinos origjinal gjinia mashkull 130 euro

130 EUR

20 Maj 13:09 Të tjera , Vushtrri

Patate

2 EUR

19 Maj 08:10 Qen , Vushtrri

Shitet qeni Malionis Belg Orginal

120 EUR

18 Maj 23:54 Qen , Vushtrri

Kudra shitet

18 Maj 11:30 Qen , Vushtrri

Piknizer

1 EUR

18 Maj 01:27 Qen , Vushtrri

Malinois Belg Original

150 EUR

18 Maj 01:19 Qen , Vushtrri

Shes llabrador uriginal qmimi 130 euro

130 EUR

18 Maj 00:50 Qen , Vushtrri

Malionos Klysh Belg Orginal

150 EUR

18 Maj 00:47 Shpendë , Vushtrri

Pula klluq

18 Maj 00:41 Qen , Vushtrri

Klysh Belg

150 EUR

17 Maj 00:33 Shpendë , Vushtrri

Pula klluq

16 Maj 23:46 Qen , Vushtrri

Kuder sharrit

16 Maj 23:32 Të tjera , Vushtrri

Rrustem

16 Maj 18:17 Qen , Vushtrri

Pitbull

35 EUR Price Reduced

16 Maj 13:46 Qen , Vushtrri

Shitet Belg Malinos mashkull 130 euro

130 EUR

15 Maj 15:17 Qen , Vushtrri

Shes kudren kangallk

1 EUR

14 Maj 22:32 Qen , Vushtrri

Shitet kudra

14 Maj 16:32 Qen , Vushtrri

Belg

14 Maj 05:09 Shpendë , Vushtrri

Shes 14 zoj silver italian me qmim volitshum

14 Maj 00:03 Të tjera , Vushtrri

Shiten Delet

2 500 EUR

13 Maj 10:08 Të tjera , Vushtrri

Patate

3 EUR

12 Maj 23:07 Qen , Vushtrri

Shitet bubi urgjent

1 EUR Price Reduced

12 Maj 22:05 Qen , Vushtrri

Minispitz

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione