Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lop - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lop,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lop Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Nën 08:09 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

1 200 EUR

05 Korr 22:17 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop lopa

30 Maj 20:58 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

2 500 EUR

07 Dhj 19:14 Kafshë shtëpiake Qen , Pejë

Klysh amerikan akita 100% +383 49 684 108

1 EUR

07 Dhj 18:57 Kafshë shtëpiake Qen , Pejë

Klysh amerikan akita +383 49 684 108

250 EUR

30 Nën 11:14 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

26 Nën 09:47 Kafshë shtëpiake Qen , Pejë

Klysh amerikan akita +38349684108

22 Pri 01:34 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop me viq

900 EUR

11 Nën 17:14 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Shitet Lopa

1 000 EUR

08 Korr 16:59 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop per kurbana

11 Qer 17:13 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop hollshtajn e kuqe

2 400 EUR

25 Maj 19:31 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop montebiljard

1 550 EUR

25 Pri 11:57 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop shterp

750 EUR

06 Mar 08:49 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

pasat

16 Dhj 18:08 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

1 400 EUR

12 Dhj 14:12 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop me viq

1 400 EUR

06 Dhj 19:32 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

2 EUR

21 Nën 16:01 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop bars

11 Nën 19:16 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

1 100 EUR

09 Nën 10:33 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop shterp

1 100 EUR

09 Nën 10:21 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop bars

1 550 EUR

08 Nën 16:57 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop bars

1 750 EUR

08 Nën 12:38 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop shterp

08 Nën 12:38 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop bars

1 750 EUR

29 Tet 18:07 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Shitet biki bio

30 Sht 19:05 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop shterrp

10 Gush 14:09 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

700 EUR

04 Korr 20:16 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Blet

07 Maj 19:00 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

LOPE

04 Maj 20:34 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Dhi me edha

11 Jan 14:16 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop me viq

1 350 EUR

27 Maj 14:00 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop me viq

800 EUR

22 Nën 15:33 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

2viqa shiten

650 EUR

22 Tet 11:02 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

1 EUR

21 Tet 22:49 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Shes lopt

1 EUR

20 Pri 21:20 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Makin mjelse

220 EUR

27 Shk 14:31 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop

17 Shk 11:54 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop

03 Tet 23:05 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Lop me Viq urgjend

950 EUR

22 Jan 13:03 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

shes ushqim per lop terrshan

2 EUR

27 Maj 21:05 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

Shes Lop me Viq

19 Jan 22:21 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop barsa

29 Nën 10:19 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

lop me viq

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lop | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • lop në kategorinë Kafshë në fermë
  • lop ne shitje në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lopa në kategorinë Makina korrëse
  • lop në kategorinë Mace
  • Lop në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • lopa në kategorinë Kafshë në fermë
  • lop në kategorinë Të tjera
  • lop ne kosov në kategorinë Kafshë në fermë
  • Lop në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • Lop me viq në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione