Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qen - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qen,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qen Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 11:21 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rotvajler Femen

250 EUR Price Reduced

Sot 11:21 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler

Sot 11:21 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler

150 EUR Price Reduced

Sot 11:19 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler femen

Sot 11:13 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler

Sot 11:12 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

Sot 11:12 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

02 Tet 00:43 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Raca te Ndryshme 049696917

1 EUR

02 Tet 00:43 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Raca te ndryshme me Porosi 049696917

1 EUR

30 Sht 23:42 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Shes Klysh Malinois Belg Origjinale

1 EUR Price Reduced

30 Sht 00:04 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Shitet Mashkull raca SharPei

29 Sht 14:20 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Mini shpic

1 EUR

26 Sht 06:11 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Qen raca Belg

15 EUR

21 Sht 04:59 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Zagar

150 EUR

21 Sht 04:58 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Qen

280 EUR

17 Sht 21:33 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Box per Qen

300 EUR

17 Sht 12:55 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Qen

280 EUR

14 Sht 05:54 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Shpic gjerman

1 EUR

11 Sht 13:37 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Pitbull rednose

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qen | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qen në kategorinë Kafshë në fermë
  • Qen në kategorinë Qen
  • Qen sharri në kategorinë Qen
  • qen në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • qen sharri në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qen në kategorinë Kafshë në fermë
  • Qeni në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • qenin në kategorinë Të tjera
  • Qeni në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione