Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Universal Të gjitha në Kosovë

26 , 2
28 , 1
ACID , 2
Alpina , 1
Asama , 42
Fischer , 17
Giordana , 5
Kona , 12
Merida , 1
MERIDA , 24
Model Tjeter , 193
Stratos , 9
Universal , 264

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Nën 19:55 Biçikleta , Gjilan

biciklet

150 EUR Price Reduced

28 Nën 19:54 Biçikleta , Gjilan

biciklet e ardhur nga zvicra

150 EUR Price Reduced

19 Nën 19:39 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta poni

85 EUR

07 Nën 08:02 Biçikleta , Pejë

Bicikleta të ndryshme

05 Nën 22:32 Biçikleta , Kastriot

Biciklet 26

50 EUR

29 Tet 04:24 Biçikleta , Deçan

Shes bicikleten sportive 300€

300 EUR

27 Tet 17:55 Biçikleta , Prizren

Biciklet VITUS 27' Franceze

75 EUR Price Reduced

27 Sht 20:31 Biçikleta , Lipjan

Biciklet

130 EUR

24 Sht 21:55 Biçikleta , Gjakovë

Biciklet fitnesi

30 EUR Price Reduced

21 Sht 09:28 Biçikleta , Pejë

Biqiklet per femije

60 EUR

19 Sht 13:13 Biçikleta , Prishtinë

Bicikletat

240 EUR

18 Sht 23:36 Biçikleta , Pejë

Bateri per biçikleta

16 Sht 12:59 Biçikleta , Prizren

Ulse per femije

15 EUR Price Reduced

14 Sht 17:10 Biçikleta , Gjakovë

Bicikell

100 EUR

13 Sht 16:24 Biçikleta , Ferizaj

Biciklete

100 EUR Price Reduced

07 Sht 21:24 Biçikleta , Prishtinë

Shitet

140 EUR

31 Gush 19:02 Biçikleta , Deçan

Bicikleta ne shitej

45 EUR

28 Gush 18:01 Biçikleta , Vushtrri

Shitet

70 EUR

22 Gush 11:09 Biçikleta , Prizren

Shitet bicikleta Wilinger goma nr 28

140 EUR

20 Gush 22:38 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikillat edhe hekrin e bicikllav

750 EUR

19 Gush 03:43 Biçikleta , Prizren

bicikleta

130 EUR

18 Gush 04:00 Biçikleta , Prishtinë

Bicikell

200 EUR

20 Korr 14:39 Biçikleta , Pejë

biciklet Elektrike

1 250 EUR

19 Korr 16:31 Biçikleta , Deçan

Shitet

230 EUR

17 Korr 09:17 Biçikleta , Ferizaj

Biqikketa

1 EUR

06 Korr 15:42 Biçikleta , Pejë

Shiten 4 Bicikleta

1 EUR

03 Korr 04:06 Biçikleta , Pejë

���� SHES BICIKLET

1 EUR

27 Qer 02:26 Biçikleta , Skenderaj

SHES BICIKLETA CITY HERKULES

18 Qer 23:37 Biçikleta , Prizren

Bicikleta e trotineta

55 EUR

13 Qer 12:58 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta

100 EUR

09 Qer 22:58 Biçikleta , Pejë

Shitwt Mptori Me Rym

1 EUR

09 Qer 22:53 Biçikleta , Pejë

shiitet biciklet elektrike

1 EUR

09 Qer 22:53 Biçikleta , Pejë

Shitez bicikleta elektrike

1 EUR

09 Qer 22:48 Biçikleta , Pejë

shitet

1 EUR

02 Qer 21:51 Biçikleta , Viti

Biciklet

180 EUR

02 Qer 17:02 Biçikleta , Prizren

Shitet

120 EUR

30 Maj 14:30 Biçikleta , Prizren

Biqklet sportive

100 EUR

30 Maj 14:13 Biçikleta , Pejë

Shitet city biçikleta elektrike

899 EUR

28 Maj 15:09 Biçikleta , Lipjan

shitet Biçikleta

150 EUR

25 Maj 15:19 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta ( bicikla 2 cope)

150 EUR

25 Maj 11:01 Biçikleta , Gjilan

Biciklet totem

120 EUR

29 Pri 15:30 Biçikleta , Prishtinë

O shit

23 Pri 07:33 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione