Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Universal Universal Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Universal | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:50 Biçikleta , Prizren

Biciklet Villiger nga Zvicra

160 EUR

Dje 15:18 Biçikleta , Lipjan

Biciklet

130 EUR

21 Sht 09:28 Biçikleta , Pejë

Biqiklet per femije

60 EUR

19 Sht 23:49 Biçikleta , Pejë

Bicikleta të ndryshme

18 Sht 23:36 Biçikleta , Pejë

Bateri per biçikleta

16 Sht 12:59 Biçikleta , Prizren

Ulse per femije

15 EUR Price Reduced

14 Sht 17:10 Biçikleta , Gjakovë

Bicikell

100 EUR

13 Sht 16:24 Biçikleta , Ferizaj

Biciklete

100 EUR Price Reduced

11 Sht 01:13 Biçikleta , Deçan

Shes bicikleten sportive 250€

250 EUR

31 Gush 19:02 Biçikleta , Deçan

Bicikleta ne shitej

45 EUR

22 Gush 11:09 Biçikleta , Prizren

Shitet bicikleta Wilinger goma nr 28

140 EUR

19 Gush 03:43 Biçikleta , Prizren

bicikleta

130 EUR

18 Gush 04:00 Biçikleta , Prishtinë

Bicikell

200 EUR

03 Korr 04:06 Biçikleta , Pejë

���� SHES BICIKLET

1 EUR

09 Qer 22:58 Biçikleta , Pejë

Shitwt Mptori Me Rym

1 EUR

09 Qer 22:53 Biçikleta , Pejë

shiitet biciklet elektrike

1 EUR

09 Qer 22:53 Biçikleta , Pejë

Shitez bicikleta elektrike

1 EUR

09 Qer 22:48 Biçikleta , Pejë

shitet

1 EUR

02 Qer 21:51 Biçikleta , Viti

Biciklet

180 EUR

28 Maj 15:09 Biçikleta , Lipjan

shitet Biçikleta

150 EUR

25 Maj 15:19 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta ( bicikla 2 cope)

150 EUR

21 Shk 11:55 Biçikleta , Pejë

Shitet e-bike stromer 500Wat

1 750 EUR

20 Shk 15:25 Biçikleta , Pejë

Biciklet per 5-6-7 vjet

30 EUR

25 Dhj 21:59 Biçikleta , Prizren

Bike 26 28

20 Sht 12:57 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet nga Norvegjia Cresent 29

600 EUR

04 Sht 22:20 Biçikleta , Pejë

Biciklet

180 EUR

29 Gush 00:05 Biçikleta , Prishtinë

Mountain bike 27.5

240 EUR

30 Korr 10:53 Biçikleta , Vushtrri

Shitet bicikleta

20 Korr 00:19 Biçikleta , Pejë

Shitet 99% ere

23 Qer 01:14 Biçikleta , Therandë

Biciklet

70 EUR

11 Qer 23:34 Biçikleta , Pejë

biciklet me bateri

650 EUR

11 Qer 12:57 Biçikleta , Pejë

Biciklet 29

1 EUR

08 Qer 16:44 Biçikleta , Fushë Kosovë

Shitet

02 Qer 01:40 Biçikleta , Ferizaj

Shiten Bicikletat

220 EUR

31 Maj 23:59 Biçikleta , Pejë

Veq Me Bateri

1 EUR

26 Maj 16:07 Biçikleta , Pejë

Bicikleta Elektrike

1 EUR

22 Maj 20:15 Biçikleta , Prizren

Biçikletë për femijë

35 EUR

16 Maj 18:47 Biçikleta , Ferizaj

Bicikel

70 EUR

11 Maj 10:24 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta

10 Maj 10:52 Biçikleta , Prizren

Bicikleta shumani 26

110 EUR

05 Maj 14:59 Biçikleta , Gjilan

Shitet

45 EUR

04 Maj 23:46 Biçikleta , Gjilan

Shitet bicikleta 26"

80 EUR

04 Maj 23:01 Biçikleta , Gjilan

Shitet

45 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Universal | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione