Ferizaj | Sport dhe rekreacion | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë

30 Tet 15:42 ,

Shes bicikllen

100 EUR

26 Tet 22:21 ,

Tavolin pingpongu

120 EUR

19 Tet 13:11 ,

Shitet orbitreku

250 EUR

17 Tet 23:38 ,

Flipera Fa Bi

800 EUR

17 Tet 23:38 ,

Tabela Ping Pongu

250 EUR

15 Tet 20:13 ,

Biciklete 29 she

210 EUR Price Reduced

09 Tet 00:29 ,

Doreza Boksi

11 EUR Price Reduced

04 Tet 15:15 ,

Bicikëll

50 EUR

04 Tet 15:06 ,

Addidas

25 EUR

02 Tet 21:56 ,

BMX

20 EURNë fillim