Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje fitnesi në shitje - Gjeni paisje për stërvitje në shtëpi

Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje. Kërkoni shpallje për paisje fitnesi në MerrJep.com dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë e paisjeve që MerrJep.com ofron.


Në këtë kategori ju mund të gjeni biçikletë, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thes të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi të reja dhe të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.

09 Shk 00:57 Fitnes/Ushtrime , Kaçanik

TECHNOGYM SKILL BIKE NOV.2020

4 500 EUR

09 Shk 00:52 Fitnes/Ushtrime , Kaçanik

TECHNOGYM SKILL RUN UNITY 11/2020

11 000 EUR

10 Qer 22:30 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek

09 Maj 12:08 Fitnes/Ushtrime , Prizren

Bicikletë fitness

Jeni duke kërkuar paisje fitnesi për shtëpi? Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve për fitnes.


Filtroni shpallje apo kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi Prishtinë dhe gjithë Kosovën.


Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje


Të ushtruarit në shtëpi është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer kohë dhe para. Me pajisje fitnesi të duhura, ju mund të keni një palestër të plotë në shtëpi dhe të merrni formë pa qenë e nevojshme të shkoni në palestër.


Eksploroni gamën e gjerë të paisjeve për fitnes të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjeni shpallje për biciketë fitnesi, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thas të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi me çmimet më të volitshme në treg.


Bli paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Gjeni paisje fitnesi të reja dhe të përdorura të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Gjeni shpallje për paisje fitnesi si shirit vrapues, thas boksi, biciklet, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje dhe shumë paisje tjera fitnesi në mesin e 3.608 shpalljeve për paisje fitnesi në gjithë Kosovën.


Shit paisje fitnesi në MerrJep.com


Nëse keni paisje fitnesi të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistroni shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pajisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione