Biçikleta të përdorura në shitje - Gjeni markat më të njohura si Shimano, BMX, Scott

Ne ju sjellim tregun e biçikletave të përdorura në Kosovë, duke përfshirë të gjitha qytetet si Prishtinë, Prizren, Pejë, Fushë Kosovë etj.


Ne ofrojmë biçikleta të përdorura në shitje nga llojet më të ndryshme të biçikletave si biçikleta rrugore, biçikleta malore dhe biçikleta sportive. Në këtë kategori ju mund të gjeni një larmi të madhe të markave si BMX, Shimano, Scott MTB dhe të tjera.

06 Pri 11:21 ,

Bicikleta

12 080 EUR

30 Gush 00:47 ,

Bicikleta

13 Maj 23:52 ,

Bicikleta ne shitje

350 EUR

17 Gush 14:50 ,

Biçikleta

120 EUR

29 Korr 20:43 ,

Bicikleta

40 EUR

Eksploroni natyrën dhe rrugët e Kosovës gjatë ngasjes së biçikletës. Qëllimi ynë është ta bëjmë blerjen tuaj sa më të lehtë që të jetë e mundur për biçikleta të përdorura duke ju siguruar informacionin përkatës për secilën biçikletë në faqen tonë të internetit


Nëse jeni nën buxhet por përsëri po kërkoni një biçikletë që përkon me kërkesat tuaja, ne ju rekomandojmë tu hidhni një sy shpalljeve për biçikleta të përdorura në MerrJep.com dhe të gjeni biçikleta të përdorura, por me kualitet të lartë dhe cilësore.


Pavarësisht se çfarë lloje të biçikletave preferoni, më poshtë mund t'i gjeni disa nga biçikletat e përdorura që mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Biçikleta të përdorura në shitje


Zgjedhni nga një larmi e gjerë e shpalljeve për biçikleta të përdorura në MerrJep.com. Koleksioni më i madh i biçikletave të përdorura dhe të reja rrugore, biçikleta malore, biçikleta hibride dhe biçikleta për fëmijë në vend!


Nëse jeni të apasionuar pas biçikletave dhe po kërkoni një treg për biçikleta të përdorura, tashmë ju jeni në vendin e duhur! Gjatë shfletimit në këtë kategori ju mund të hasni shpallje për biçikleta të përdorura për fëmijë, biçikleta të përdorura në shitje, biçikleta të përdorura për femra, biçikleta të përdorura për vajza dhe më shumë.


Merrni kohën tuaj dhe të zgjidhni biçikletën që ju përshtatet më mirë dhe gjatë procesit, të mësoni rreth preferencave tuaja dhe asaj për të cilën dëshironi të shpenzoni paratë tuaja.


Si të keni një shitje të suksesshme në MerrJep.com?


Nëse keni një biçikletë që dëshironi ta shisni, nuk jeni vetëm. Mijëra njerëz blejnë dhe shesin biçikletat e tyre të përdorura në MerrJep.com çdo vit dhe me qasjen e duhur mund të jetë një proces i shpejtë, fitimprurës.


Shitja e një biçiklete të përdorur është një mënyrë e shkëlqyeshme për të fituar para për një biçikletë të re që keni shikuar. Mënyra më e mirë për të shitur biçikleta të përdorura është të regjistroni shpallje në kategorinë e klasifikuar për biçikleta në MerrJep.com.


Ne ju rekomandojmë që gjatë plotësimit të formularit për shpallje të mbushni të dhënat e sakta të biçikletës si dhe të formuloni një titull të formatuar si: "shiten biçikleta të përdorura", "shes biçikleta të përdorura" etj.


Me mbi 70.000 vizita ditore në MerrJep.com, shpallja juaj për biçikleta të përdorura në shitje do të arrijë shikueshmëri të lartë në kohë reale.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione