Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zagar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Sport dhe rekreacion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zagar,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zagar Shitet Blihet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:18 Kafshë shtëpiake Qen , Prizren

Zagar

20 Mar 11:51 Kafshë shtëpiake Qen , Besianë

Zagar klysh posavc posavsi

200 EUR

20 Mar 03:41 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Zagar

250 EUR

15 Mar 16:25 Kafshë shtëpiake Qen , Skenderaj

Zagar

11 Mar 14:22 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Terijer

150 EUR Price Reduced

04 Mar 21:37 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Zagar

250 EUR

25 Shk 18:07 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

zagar

20 Shk 00:43 Kafshë shtëpiake Qen , Gjilan

Shiten

17 Shk 12:06 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

zagar

130 EUR

16 Shk 13:39 Kafshë shtëpiake Qen , Skenderaj

Zagar

300 EUR

07 Shk 09:58 Kafshë shtëpiake Qen , Prizren

Zagar

220 EUR

05 Shk 20:35 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

zagar t humbur

23 Jan 18:41 Kafshë shtëpiake Qen , Dardanë

Zagar

1 EUR

23 Jan 14:19 Kafshë shtëpiake Qen , Drenas

Zagar

1 000 EUR

22 Jan 13:17 Kafshë shtëpiake Qen , Dardanë

Zagar

1 EUR Price Reduced

20 Jan 22:02 Kafshë shtëpiake Qen , Vushtrri

Zagar i humbur

20 Jan 11:36 Kafshë shtëpiake Qen , Vushtrri

Zagar te humbur

19 Jan 23:01 Kafshë shtëpiake Qen , Ferizaj

Zagar

100 EUR

18 Jan 23:25 Kafshë shtëpiake Qen , Therandë

Zagar

250 EUR

18 Jan 14:47 Kafshë shtëpiake Qen , Drenas

Shitet Zagari Ose Ndrrim

170 EUR

11 Jan 16:06 Kafshë shtëpiake Të tjera , Shtime

zagar

1 EUR

23 Dhj 19:09 Kafshë shtëpiake Qen , Fushë Kosovë

Zagar

1 EUR

23 Dhj 16:34 Kafshë shtëpiake Qen , Fushë Kosovë

Zagar

1 EUR

22 Dhj 22:16 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Zagar

22 Dhj 13:23 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

zagar

80 EUR

20 Dhj 10:38 Kafshë shtëpiake Qen , Fushë Kosovë

Dalmat rac original

250 EUR

19 Dhj 23:22 Kafshë shtëpiake Qen , Prizren

Klysh ne shitje

60 EUR

16 Dhj 13:53 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

zagar

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zagar | Shitet Blihet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione