Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zagar | Shtime | Sport dhe rekreacion

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zagar,kategori,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zagar Shitet, Blihet | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Jan 16:06 Kafshë shtëpiake Të tjera , Shtime

zagar

1 EUR

07 Shk 15:08 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar posavc

170 EUR Price Reduced

28 Qer 01:18 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar...

250 EUR

28 Pri 22:51 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar

14 Pri 17:57 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Klysh zagar

13 Shk 10:33 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Shite trijerka

100 EUR

20 Nën 18:18 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar i humbur

18 Nën 23:00 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Qen sharrit

04 Tet 11:58 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

500 EUR

08 Mar 20:59 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar

28 Dhj 16:21 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar

700 EUR

22 Dhj 21:39 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar

1 000 EUR

08 Qer 17:55 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

01 Mar 11:06 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

200 EUR

02 Jan 11:50 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar zhuj i humbur

100 EUR

19 Dhj 21:17 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

shes zagaric posavce

100 EUR

07 Dhj 21:03 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

200 EUR

02 Dhj 15:14 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar

70 EUR

02 Dhj 14:13 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar për lepur.

100 EUR

26 Nën 11:43 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

150 EUR

25 Nën 19:13 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

150 EUR

10 Sht 13:26 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar Alpinc rac e pastër 13 muj

200 EUR

18 Shk 11:43 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

28 Nën 08:43 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

zagar humbur

23 Nën 20:57 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

Zagar

10 Tet 19:20 Kafshë shtëpiake Qen , Shtime

qen

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zagar | Shitet, Blihet | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione