Patika nga markat më të njohura si Adidas, Nike, Reebok në shitje

Për meshkuj , 1854
Unisex , 330
Për femra , 300

Patika të reja dhe të përdorura në shitje. Ju mund të gjeni në faqen tonë të internetit një larmi të madhe të patikave për femra, meshkuj si patika futbolli, patika ortopedike, patika të ardhura nga Gjermania etj. Ju mund të zgjidhni nga markat më të mira si Adidas, Nike, Puma, Reebok dhe më shumë.

28 Korr 17:08 ,

Patika MERRELL nr : 44

25 EUR Price Reduced

24 Korr 16:59 ,

Patika lacoste nr45

47 EUR

24 Korr 10:45 ,

Patika nike

32 EUR

23 Korr 13:46 ,

Mbrojce per patika

6 EUR Price Reduced

Nëse keni një pasion për patiket, qoftë koleksionimi i tyre apo rishitja e tyre apo do ta shihni se është një biznes shumë fitimprurës, mbledhja e patikave të përdorura është zgjidhja juaj pasi çmimi i tyre është më i volitshëm.


Prandaj, nëse jeni të interesuar të blini patike për përdorim apo për ri shitje, ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe të kërkoni patika të markave të ndryshme të cilat janë të listuara për shitje në faqen tonë.


Cilat lloje të patikave mund t'i gjeni në këtë kategori?


Patikat janë këpucët më të rehatshme dhe më të preferuarat për ecje apo aktivitete të ndryshme fizike. Varësisht preferencave tuaja, MerrJep.com ofron një larmi të gjerë markash dhe modelesh të patikave.


Gjatë kërkimit në këtë kategori ju mund të gjeni: patika futbolli, patika për meshkuj, patika për femra, patika ortopedike, patika të ardhura nga Gjermania, patika për vrapim dhe patika tjera të përdorura të markave Nike, Adidas, Rebook, Jordan, Fila, All Star etj.


Ju mund të gjeni patika të shkëlqyera për shitje në MerrJep.com duke kërkuar modelin dhe markën në kutinë e kërkimit.


Këshilla se si të listoni patika në shitje në MerrJep.com


Posedoni patika të përdorura që nuk i përdorni më? Pse mos të bëni para nga shitja e tyre? Me mbi 70.000 vizitor ditorë në ditë, MerrJep.com ju mundëson të shisni patikat tuaja në kohë reale.


Është e rëndësishme që gjatë regjistrimit të shpalljes për patika në shitje të shkruani një titull si "shes patika", "shes patika për futboll", "shes patika për femra" si dhe të përfshini markën e patikave Adidas, Nike, Rebook etj.


Nëse dëshironi të shisni atlete në internet, sigurohuni që të keni fotografi të patikave në këmbë. Fotografitë e atleteve në një tavolinë apo të vendosura diku tjetër kanë më pak gjasa t'ju ndihmojnë të shisni sesa fotografitë e njerëzve që i veshin ato.


Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar një prekje më personale të produktit tuaj dhe gjithashtu ju jep një shans për të treguar vetë produktin. Nëse një blerës potencial dëshiron t'i shohë patikat personalisht para se të blejë, kjo është mënyra perfekte për ta realizuar atë.  • Patika në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Patika në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Patika nike në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • patika në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Patika në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • patika në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • patika në kategorinë Vendbanime
  • Patika futbolli në kategorinë Sport me top
  • patika në kategorinë Të tjera
  • patika në kategorinë Për meshkuj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione