Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Deçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:49 Të tjera , Deçan

Bletë

12 Sht 22:09 Të tjera , Deçan

Blet

11 Sht 01:40 Të tjera , Deçan

Lidhese per skele

09 Sht 20:16 Të tjera , Deçan

Bletë

08 Sht 17:56 Të tjera , Deçan

Blet ne shitje

06 Sht 08:00 Të tjera , Deçan

Agergat

270 EUR

05 Sht 21:10 Të tjera , Deçan

Kjosk i aluminit

04 Sht 16:00 Të tjera , Deçan

SHITET BICIKLETA 36ERUO

36 EUR

04 Sht 15:54 Të tjera , Deçan

sdfdsfsdf

03 Sht 14:40 Të tjera , Deçan

Aparate degjimi

31 Gush 19:00 Të tjera , Deçan

kukulla ne shitje

100 EUR

30 Gush 21:55 Të tjera , Deçan

Felge kesking

750 EUR

29 Gush 18:35 Të tjera , Deçan

Izllog i aluminit

29 Gush 12:56 Të tjera , Deçan

Kukulla ne shitje

100 EUR

29 Gush 12:49 Të tjera , Deçan

Kukulla

100 EUR

29 Gush 10:38 Të tjera , Deçan

Shiten

3 EUR

23 Gush 19:07 Të tjera , Deçan

Karrika

23 Gush 19:05 Të tjera , Deçan

Prokolic 4Goma

23 Gush 18:57 Të tjera , Deçan

Maqina\Traktori Bari

23 Gush 18:33 Të tjera , Deçan

Kompresora te Ndryshem

340 EUR

23 Gush 10:16 Të tjera , Deçan

Sipas marrveshjes

22 Gush 20:22 Të tjera , Deçan

Lift

21 Gush 13:57 Të tjera , Deçan

korrektesi kreveta ormana shtrata +38349200094

80 EUR

18 Gush 11:44 Të tjera , Deçan

imbis

15 900 EUR

13 Gush 17:12 Të tjera , Deçan

Shitje blet

08 Gush 11:00 Të tjera , Deçan

Alabai

07 Gush 14:07 Të tjera , Deçan

Makaz

07 Gush 13:51 Të tjera , Deçan

Der oborri

450 EUR

31 Korr 19:09 Të tjera , Deçan

ngarkuse

28 Korr 14:00 Të tjera , Deçan

Kositese per bari

500 EUR

26 Korr 16:17 Të tjera , Deçan

Lopa me viq

1 950 EUR

19 Korr 06:21 Të tjera , Deçan

Leister

1 900 EUR

14 Korr 10:21 Të tjera , Deçan

shitet bicikleta 100ero

100 EUR

14 Korr 10:21 Të tjera , Deçan

shitet bicikleta 100ero

100 EUR

14 Korr 10:21 Të tjera , Deçan

shitet bicikleta 100ero

100 EUR

14 Korr 10:21 Të tjera , Deçan

shitet bicikleta 100ero

100 EUR

14 Korr 10:19 Të tjera , Deçan

Kositese bari

15 EUR

11 Korr 20:59 Të tjera , Deçan

Mercedes AUTOMATIK

2 500 EUR

05 Korr 13:49 Të tjera , Deçan

Shitet Bicikleta 100 eruo

100 EUR

03 Korr 15:08 Të tjera , Deçan

Shitet

120 EUR

27 Qer 08:53 Të tjera , Deçan

Cerkullar per traktor

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione