Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T4 - Të tjera Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:08 Të tjera , Prishtinë

Shiten fidane te fiqit

5 EUR

Sot 18:08 Të tjera , Prishtinë

Shiten fidan te frutit Japonez

10 EUR

Dje 23:34 Të tjera , Shtime

Dyer të oborrit

150 EUR Price Reduced

Dje 21:25 Të tjera , Gjilan

ILAQ PER LUKTH , 100% NATYRAL

Dje 12:47 Të tjera , Prishtinë

Kufer prezentues per ngrohjen qendrore

120 EUR

Dje 12:46 Të tjera , Prishtinë

Shitet maqina me uje te nxehte

630 EUR

Dje 12:46 Të tjera , Prishtinë

SHITET RROBOT MAKINA PER AUTOLARJE (E RE)

29 000 EUR

30 Nën 21:43 Të tjera , Prishtinë

Dyr dhe dritare

350 EUR Price Reduced

29 Nën 15:59 Të tjera , Malishevë

Thithese(Fshise) Elektrike

900 EUR Price Reduced

29 Nën 12:58 Të tjera , Shtime

Rezervar 5000L me pomp percjellse

28 Nën 08:03 Të tjera , Prishtinë

Metabo, 2 x bateria 2Ah, mbushes.

115 EUR Price Reduced

26 Nën 00:30 Të tjera , Fushë Kosovë

DYER TË DHOMAVE STANDARDE

60 EUR

22 Nën 13:32 Të tjera , Pejë

Timon me air bag BMW e40 e60

55 EUR

22 Nën 13:28 Të tjera , Pejë

Rrotkapne origjinale VW 15

55 EUR

22 Nën 13:27 Të tjera , Pejë

Zhileta me shumice ASTRA

1 EUR

22 Nën 13:24 Të tjera , Pejë

Shisha

35 EUR Price Reduced

20 Nën 11:15 Të tjera , Prishtinë

Ormon

17 Nën 13:25 Të tjera , Deçan

Cerkullar per traktor

17 Nën 10:02 Të tjera , Prishtinë

8 BILETA Shqipëri-Ishujt Faraoe

100 EUR Price Reduced

16 Nën 17:44 Të tjera , Gjilan

Laser cnc CO2 6090 100W viti 2022

3 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T4 në kategorinë Makina
  • T4 në kategorinë Vetura | BMW | 316 | Seri 3
  • t4 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • T4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T4 në kategorinë Vetura | Opel | Campo
  • T4 në kategorinë Vetura | Ford
  • t4 në kategorinë Vetura | Opel | Kadett
  • T4 në kategorinë Vetura | Kia
  • t4 në kategorinë Pajisje Audio
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione