Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

frizi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Të tjera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe frizi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj frizi Të gjitha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 20:57 Të tjera , Prizren

Shitet frizi 2ne1 500euro

500 EUR

18 Mar 09:46 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Frizi per torte

390 EUR

03 Mar 15:30 Të tjera , Pejë

Frizi ne shitje

450 EUR

26 Shk 12:59 Të tjera , Prizren

Friz per gjella me nxemje

500 EUR

23 Shk 12:12 Të tjera , Ferizaj

shitet frizi

100 EUR

12 Shk 14:48 Të tjera , Gjilan

Shitet frizi

90 EUR

13 Jan 14:02 Të tjera , Prishtinë

Friz

120 EUR

15 Nën 10:41 Të tjera , Viti

Shiten raftet per shitore

1 EUR

09 Nën 14:37 Të tjera , Skenderaj

friz

06 Nën 20:24 Të tjera , Ferizaj

Shitet Frizi

35 EUR

14 Korr 23:00 Të tjera , Burim

Frizi per pije.

170 EUR

23 Qer 01:18 Të tjera , Ferizaj

shitet urgent

1 450 EUR

22 Qer 20:07 Të tjera , Ferizaj

shitet urgent

1 450 EUR

12 Qer 18:13 Të tjera , Ferizaj

120€

08 Qer 16:44 Të tjera , Pejë

Frizi

80 EUR

03 Qer 11:32 Të tjera , Therandë

Shitet frizi

50 EUR

02 Qer 23:27 Të tjera , Gjilan

Friz

700 EUR

25 Maj 09:08 Të tjera , Prishtinë

Shitet Frizi

380 EUR

17 Maj 09:32 Të tjera , Prishtinë

Shitet frizi

1 EUR

24 Pri 16:45 Të tjera , Pejë

Kuzhine me elemente

700 EUR

22 Mar 19:36 Të tjera , Pejë

Shitet inventari per kafiteri

3 500 EUR

15 Shk 16:43 Të tjera , Prishtinë

Friz "Gorenje"

130 EUR

30 Dhj 19:45 Të tjera , Skenderaj

Friz në shitje

45 EUR

27 Dhj 15:08 Të tjera , Gjakovë

frizi

1 EUR

26 Dhj 21:17 Të tjera , Lipjan

Friz

170 EUR

26 Dhj 21:17 Të tjera , Lipjan

Friz

160 EUR

26 Dhj 21:17 Të tjera , Lipjan

Friz

160 EUR

26 Dhj 21:15 Të tjera , Lipjan

Friz

160 EUR

22 Dhj 16:25 Të tjera , Prishtinë

Friz

90 EUR

09 Dhj 13:38 Të tjera , Prishtinë

Shitet invertari

1 000 EUR

14 Nën 14:23 Të tjera , Gjilan

friz me ngrirjw te thelle

60 EUR

05 Nën 13:44 Të tjera , Ferizaj

shitet shporeti edhe frizi

120 EUR

04 Nën 05:02 Të tjera , Ferizaj

shporet edhe friz

120 EUR

06 Tet 20:54 Të tjera , Ferizaj

Shitet Frizi

12 Sht 20:27 Të tjera , Lipjan

Shitet frizi 400 litra

200 EUR

10 Sht 15:45 Të tjera , Pejë

Shitet frizi

70 EUR

06 Korr 16:57 Të tjera , Prishtinë

Shitet frizi

400 EUR

29 Qer 22:22 Të tjera , Pejë

Friz per Akullore !

500 EUR

29 Qer 22:07 Të tjera , Ferizaj

Iventar per Qebaptore

3 500 EUR

25 Qer 17:29 Të tjera , Gjakovë

Shitet frizi !

17 Qer 21:34 Të tjera , Prizren

Friz

50 EUR

15 Qer 11:14 Të tjera , Prishtinë

Friz

350 EUR

18 Maj 03:34 Të tjera , Prizren

Shitet frizi

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj frizi | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • frizi në kategorinë Frigoriferë dhe frizë
  • Frizi në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Frizi në kategorinë Elektronika
  • Frizi në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Frizi në kategorinë Punë
  • Frizi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Frizin në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Frizi në kategorinë Të tjera
  • frizi në kategorinë Hapsirë afariste
  • frizi në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione