Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

koshere | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Të tjera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe koshere,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj koshere Të gjitha | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:02 Të tjera , Vushtrri

Shesim blet

130 EUR

Dje 19:22 Të tjera , Prishtinë

Bletë

150 EUR

Dje 17:22 Të tjera , Burim

Shiten 10 koshere me Bletë

130 EUR

Dje 11:14 Të tjera , Gjilan

Shiten 20 koshere bleta

130 EUR

05 Mar 22:39 Të tjera , Besianë

Koshere

10 EUR

04 Mar 19:47 Të tjera , Besianë

Koshere

10 EUR

25 Shk 15:31 Të tjera , Skenderaj

Blet

24 Shk 00:28 Të tjera , Vushtrri

KOSHERE -SANAKA PER BLET

25 EUR Price Reduced

31 Dhj 18:24 Të tjera , Therandë

Koshere bletesh

100 EUR

15 Tet 08:08 Të tjera , Viti

Shes blet dhe koshere

1 EUR

14 Tet 20:32 Të tjera , Ferizaj

Shitet nxemja me pelet 25KW

550 EUR

10 Tet 12:45 Të tjera , Vushtrri

Koshere per bletë

17 EUR

16 Sht 11:48 Të tjera , Viti

Shiten blet dhe koshere

1 EUR

13 Sht 20:18 Të tjera , Viti

Shes blet dhe koshere

1 EUR

13 Sht 20:18 Të tjera , Viti

Shes blet dhe koshere

1 EUR

29 Gush 23:01 Të tjera , Kaçanik

Shes blet cmimi 120

120 EUR

20 Gush 08:36 Të tjera , Prishtinë

Bletë ne shitje

31 Korr 08:53 Të tjera , Fushë Kosovë

ama

13 EUR

28 Korr 15:22 Të tjera , Gjakovë

⭕OFERTE⭕ 40 KOSHERE TE BLETEVE - 1050 euro

1 050 EUR

22 Qer 21:36 Të tjera , Skenderaj

Blet

28 Maj 17:36 Të tjera , Fushë Kosovë

Pasisje Bletarie

165 EUR

16 Maj 08:20 Të tjera , Skenderaj

Shesë Bletë

120 EUR

11 Maj 23:27 Të tjera , Ferizaj

Koshere të bletēve

150 EUR

11 Maj 22:19 Të tjera , Drenas

Koshere te thata 22 copa

250 EUR

17 Pri 23:12 Të tjera , Prizren

Koshere per Bleta

15 EUR

05 Pri 13:25 Të tjera , Gjakovë

Bletet ne shitje

130 EUR

05 Pri 12:15 Të tjera , Skenderaj

shesim blet

10 Mar 18:19 Të tjera , Ferizaj

Shes Blete

120 EUR

03 Mar 18:15 Të tjera , Kastriot

Koshere

21 Shk 15:15 Të tjera , Deçan

Koshere

10 Shk 16:02 Të tjera , Skenderaj

Bletè

120 EUR

13 Sht 02:08 Të tjera , Deçan

Koshere per blete

04 Sht 09:20 Të tjera , Prishtinë

Shiten 10 koshere bletë

1 080 EUR Price Reduced

11 Korr 16:33 Të tjera , Pejë

Koshere per Bleta

04 Korr 16:51 Të tjera , Skenderaj

Shiten bletë

110 EUR

26 Qer 16:05 Të tjera , Deçan

Koshere

35 EUR

24 Qer 18:56 Të tjera , Vushtrri

Bleta

100 EUR

15 Qer 12:57 Të tjera , Vushtrri

Bleta

100 EUR

06 Qer 11:33 Të tjera , Burim

Shiten Bletet

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj koshere | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione