Produkte të Ndryshme në Shitje dhe me Qera

Jeni duke kërkuar gjëra që nuk i keni gjetur në kategoritë tjera? Atëherë, ju jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Këtu mund të gjeni shpallje për gjëra të ndryshme në shitje si karrike. tavolina dhe tenda me qera, box plini, ndërmarrje ndërtimi, ngjyra për parket, rezervar për gaz, rafta, laminat, pllaka, pompë elektrike për qumësht gjiri dhe shumëçka tjetër në MerrJep.com.


13 Dhj 11:45 ,

Bëj Qdo Punē

0,3 EUR

18 Qer 17:53 ,

INOX GROUP

1 EUR

22 Shk 08:11 ,

Pastrime kimike

1 EUR

11 Jan 23:55 ,

Biznes pr masazh

1 EUR

03 Gush 18:34 ,

Kryjm keto pun

1 EUR

19 Maj 23:41 ,

Projektim Ndertim

1 EUR

13 Mar 12:13 ,

Pastrimi

1 EUR

08 Nën 20:15 ,

mazidodha

1 EUR

04 Tet 21:52 ,

Kopshtar

2 EUR

30 Sht 16:27 ,

KS Baukleber

2 EUR

Gjej gjëra të ndryshme në shitje

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.

Kërko për gjëra të ndryshme në shitje dhe gjej karrike. tavolina dhe tenda me qera, box plini, ndërmarrje ndërtimi, ngjyra për parket, rezervar për gaz, rafta, laminat, pllaka, pompë elektrike për qumësht gjiri, mbushës për veturë, llamarina dhe shumëçka tjetër në MerrJep.com.

Shit gjëra të reja dhe të përdorura në MerrJep.com

Nëse keni gjëra të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për gjërat që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 60.710 shpalljeve për shit-blerje të gjërave të reja apo të përdorura në gjithë Kosovën.

 
Në fillim