Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel corsa 1.2 | Therandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa 1.2,kategori,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa 1.2 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Tet 15:45 Vetura , Therandë

Opel corsa

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:53 Vetura , Therandë

Opel corsa

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 00:18 Vetura , Therandë

Corsa 1.2 bAutomatik

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 21:45 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b Automatik

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 11:25 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2 b Automatik

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 08:14 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2 b

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 10:04 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b Automatik

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 08:50 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b me klime

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 14:52 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b AUTOMATIK

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:14 Vetura , Therandë

Shes Corsa 1.2 b 2002

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 21:53 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsen 1.2 b 2002

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 11:29 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 12:19 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 05:41 Vetura , Therandë

Opel corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 13:57 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2 b viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 20:12 Vetura , Therandë

shes opel corsa 2016,1.2 benzin rks

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 08:24 Vetura , Therandë

Opel corsa

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 21:13 Vetura , Therandë

Shitet

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 15:57 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Sht 09:36 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 12:29 Vetura , Therandë

Opel corsa 1.2 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 18:46 Vetura , Therandë

Shitet corsa

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 09:05 Vetura , Therandë

Opel Corsa C

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:57 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 11:22 Vetura , Therandë

Opel Corsa benzin 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Shk 19:23 Vetura , Therandë

Shes Opel Corsa 1.2

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 12:16 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Therandë

Opel corsa

03 Gush 10:04 Vetura , Therandë

Opel corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:52 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2 benzin

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
04 Shk 23:26 Vetura , Therandë

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:37 Vetura , Therandë

Shitet Vetura Urgjentisht 1.2B

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Sht 16:15 Vetura , Therandë

Opell corsa 1.2

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 14:01 Vetura , Therandë

BMW 318 03 1.8benzin

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:22 Vetura , Therandë

Shitet Opel Corsa B

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 21:07 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2

700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 01:17 Vetura , Therandë

Opel Corsa B

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 15:54 Vetura , Therandë

Shes opel corsa

3 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:42 Vetura , Therandë

Opel Corsa

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 19:18 Vetura , Therandë

shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 13:31 Vetura , Therandë

Opel Corsa -87

530 EUR

17 Jan 16:23 Vetura , Therandë

Opel Corsa NJOY 1.2 Eco Tec - 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 19:17 Vetura , Therandë

Opel corsa 1.2

320 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Sht 23:09 Vetura , Therandë

Opel Corsa -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 11:44 Vetura , Therandë

Opel corsa

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 20:32 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.2 Benzin -02

2 000 EUR

06 Shk 18:23 Vetura , Therandë

Opel Corsa b 1.2 benzin -95

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa 1.2 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione