Besianë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Pri 10:14 ,

Banesa Podujëve

Numri i dhomave: 2
20 Mar 09:23 ,

Shiten dyert e oborrit

120 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Shk 15:16 ,

Shitet

7 800 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Jan 21:03 ,

Banes me qera ne podujev

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Nën 12:45 ,

Shtepi me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Tet 08:35 ,

Banes me qira ne Ulpijan

Numri i dhomave: 2
03 Tet 15:11 ,

BANES NE SHITJE PODUJEVE

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Gush 15:17 ,

Banese

Numri i dhomave: 1
08 Gush 10:54 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Korr 15:44 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 1,5
25 Qer 02:32 ,

Banes

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Qer 11:32 ,

Shiten

Numri i dhomave: 3
27 Mar 03:06 ,

Banes

Numri i dhomave: 3
24 Mar 16:07 ,

Pallat i Ri 61.1

Numri i dhomave: 1
05 Mar 21:30 ,

Jepet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 2
08 Shk 20:47 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Jan 21:51 ,

Lokal me qera

Numri i dhomave: 1,5
19 Nën 21:18 ,

fush kosov

Numri i dhomave: 2
19 Nën 21:09 ,

banesa

Numri i dhomave: 2
29 Tet 10:48 ,

Banesa ne Besiane

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Tet 21:30 ,

Leshohet Lokali me qera

Numri i dhomave: 1
20 Tet 21:22 ,

Lokal me qera

Numri i dhomave: 1
13 Sht 19:27 ,

Leshohet me qira

Numri i dhomave: 2
28 Gush 14:38 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
28 Gush 14:38 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
13 Gush 22:13 ,

LOKAL ME QERA

Numri i dhomave: 1
20 Qer 22:00 ,

Banesa ipet me Qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione