Deçan | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Maj 19:41 ,

Banesé ne Deçan

Numri i dhomave: 1
27 Jan 21:48 ,

Jepet me qera garazhda

Numri i dhomave: 1
03 Jan 15:05 ,

SHITET BANESE EXLUSIVE NE DECAN

79 900 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Dhj 15:43 ,

ehrliches Geschäft.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
18 Tet 01:58 ,

Banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
16 Tet 22:08 ,

Shitet banesa në Deçan

56 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Sht 21:20 ,

Shes banesen ne Durres

48 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
16 Korr 07:30 ,

Shiten 2 banesa qender Deqan ndertues Agullimi-A

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Qer 23:24 ,

Banes ne Ulqin

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
02 Pri 22:15 ,

Banesa Gjikante

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Jan 18:50 ,

ipet banesa me qira te mati 1

Numri i dhomave: 2
04 Jan 18:37 ,

jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 08:36 ,

Lokal me qira DEQAN

Numri i dhomave: 1
20 Tet 13:07 ,

Leshoj banes me qira qender pejes

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
12 Tet 17:12 ,

Me marrveshje

Numri i dhomave: 3
11 Tet 15:21 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2
19 Korr 10:07 ,

Shitet banesa 89.5 m2 ne Junik perballe Policise

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Qer 15:31 ,

Banese ne shitje ne Junik

Numri i dhomave: 2
21 Nën 10:35 ,

leshoj me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Nën 10:34 ,

jap banese me qira ne Deqan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Nën 18:42 ,

banese me qira ne Deqan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Korr 11:54 ,

banese - apartament

Numri i dhomave: 2,5
25 Dhj 20:57 ,

Banes 118m2

10 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Gush 21:22 ,

Shitet Banesa e RE ne Gjakove

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 15:51 ,

BANESA NE DECAN

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Sht 11:17 ,

Banesa ne De♪5an

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione