Banes me qera | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qera Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 16:15
Linku:
,

Banes me qera - Ferizaj

Numri i dhomave: 2

Sot 01:34 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 2
Dje 13:16 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
Dje 12:44 ,

Banes me qera dhoma

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:40 ,

Banes me qera ne qender

Numri i dhomave: 2,5
18 Sht 16:15
Linku:
,

Banes me qera - Ferizaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 11:32 ,

banesa me qera, te VivaFresh, sapo renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Sht 11:32 ,

banesa me qera, te VivaFresh, sapo renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Sht 08:33 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 1,5
17 Sht 18:00 ,

Ipet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Sht 22:23 ,

Banes me qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Sht 00:24 ,

Ipet banesa e re me qera 100m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 01:47 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
13 Sht 01:47 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
13 Sht 01:47 ,

banes me qera e

Numri i dhomave: 3
13 Sht 01:47 ,

banes me qera e

Numri i dhomave: 3
11 Sht 13:57 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
11 Sht 13:57 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
09 Sht 10:24 ,

Japim banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Sht 19:33 ,

Banes me Qera

Numri i dhomave: 3
06 Sht 10:34 ,

Banes me qera 130 euro

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
05 Sht 23:10 ,

Banes ne Ferizaj

Numri i dhomave: 2
02 Sht 12:26 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
01 Sht 19:28 ,

BANES ME QERA

Numri i dhomave: 3
31 Gush 20:17 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
29 Gush 21:09 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
22 Gush 12:27 ,

Banes me qera kati i par

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Gush 13:01 ,

Banes ipet me qera te viva fresh

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Gush 09:52 ,

Banes me qera ne qender

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
07 Gush 16:51 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Gush 15:02 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
04 Gush 15:02 ,

banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Korr 01:34 ,

banes

Numri i dhomave: 2
24 Korr 15:06 ,

banes me qera

Numri i dhomave: 3
23 Korr 19:15 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
21 Qer 19:00 ,

banes me qera

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
21 Qer 19:00 ,

banes me qera

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
21 Qer 19:00 ,

banes me qera

220 EUR /

Numri i dhomave: 2
20 Qer 21:41 ,

Banes me qera 1+1

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qera | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione