Banes me qira | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qira Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:25 ,

banesa me qera, te VivaFresh, sapo renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:24 ,

banesa me qera, te VivaFresh, sapo renovuar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Maj 12:50 ,

Banes me qira kati i pare e mobiluar

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Maj 11:31 ,

BANESA 3 DHOMAHE E GATSHME PER BANIM

Numri i dhomave: 3
28 Pri 09:56 ,

Banes me qira

165 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
22 Mar 20:49 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 16:41 ,

Ipet banesa me qira

Numri i dhomave: 2
21 Shk 07:54 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
09 Shk 14:52 ,

jepet banes me qira

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 15:55 ,

banesa 3 dhomshe 113m2

1 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Shk 18:01 ,

Banes me qira Ferizaj

Numri i dhomave: 3
02 Shk 09:56 ,

Banes me qirq

Numri i dhomave: 1
24 Jan 15:47 ,

Ipet banesa me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Jan 21:18 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 1
25 Dhj 23:26 ,

Banes me qira lagjeja e re

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Dhj 22:37 ,

Banes me qira.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Dhj 16:18 ,

Banese me qera - Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Dhj 15:16 ,

Me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Nën 18:48 ,

Banes me qira

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Tet 21:31 ,

Jepet me qira banesa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Maj 21:52 ,

Banese me qera Ferizaj

215 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Maj 18:44 ,

Banes me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 11:28 ,

Banes e mobilume me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Dhj 20:47 ,

Leshoj banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 17:41 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
25 Nën 21:28 ,

Banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Sht 20:15 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 4
20 Sht 18:12 ,

Banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
25 Gush 15:30 ,

banes me qira

Numri i dhomave: 2
22 Gush 13:39 ,

Banse me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Gush 19:30 ,

Banea me qira ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qira | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione