Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerkoj | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kerkoj,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 17:32 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Ferizaj

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
16 Dhj 15:52 Banesa , Ferizaj

pershendetje kerkoj banes

28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Tet 22:16 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banese deri ne 85m2 ne ferizaj.

Numri i dhomave: 2
29 Gush 18:38 Banesa , Ferizaj

kerkoj banes

24 Gush 16:08 Banesa , Ferizaj

SHITET BANESA FERIZAJ RRUGA ASTRIT BYTYQI

Numri i dhomave: 2,5
24 Gush 15:41 Banesa , Ferizaj

Banes me qera Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Korr 05:06 Banesa , Ferizaj

kerkoj banes

16 Korr 12:47 Banesa , Ferizaj

Kerkoj Banes

10 Korr 05:50 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes per 1 muaj pushime

06 Korr 22:45 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes per 1 muaj

04 Korr 04:30 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes per 1 muaj

18 Qer 20:45 Banesa , Ferizaj

kerkoj Banes me qira

400 EUR

17 Qer 03:05 Banesa , Ferizaj

Banesë me qera

12 Qer 12:00 Banesa , Ferizaj

kerkoj banes sezonale

400 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Pri 22:06 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
01 Mar 08:53 Banesa , Ferizaj

kerkoj banes me qera ferizaj

18 Shk 02:16 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Shk 15:51 Banesa , Ferizaj

Kerkoj Banes

21 Dhj 07:44 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa 120 m2

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
12 Dhj 15:46 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

29 Nën 15:15 Banesa , Ferizaj

Banes me qera - Ferizaj

Numri i dhomave: 2
12 Nën 10:08 Banesa , Ferizaj

Banese me qera - Ferizaj

Numri i dhomave: 2
25 Tet 19:42 Banesa , Ferizaj

Banesa

05 Tet 00:36 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes me qera per Familje

22 Sht 19:41 Banesa , Ferizaj

Pershendetje

18 Gush 22:44 Banesa , Ferizaj

Kerkoj me nderrim

1 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Korr 10:32 Banesa , Ferizaj

banes me qera

03 Qer 16:35 Banesa , Ferizaj

banes me qera

02 Qer 12:28 Banesa , Ferizaj

banes ose shtepi e qera

20 Pri 21:52 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes me qera ne Ferizaj

28 Mar 23:37 Banesa , Ferizaj

banese

Numri i dhomave: 3,5
24 Mar 15:06 Banesa , Ferizaj

Kerkoj banes me qera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kerkoj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione