banes me qera | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banes me qera Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 18:30 ,

Banes me qera 7 km nga Ferizaji

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Mar 22:11 ,

Jepet me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
24 Shk 20:11 ,

"Juristi"- Banes me qera 2+1

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
12 Shk 10:11 ,

ipet banes me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Shk 22:57 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
07 Shk 21:31 ,

Agjensi Juristet-Jepet me qera banes 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Shk 18:01 ,

Banes

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Jan 14:35 ,

Banes me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Dhj 16:18 ,

Banese me qera - Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 20:40 ,

Banes me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 22:13 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
24 Nën 19:19 ,

Banes me qera ne ferizaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Nën 09:40 ,

Banes me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 2,5
14 Nën 03:22 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
13 Nën 21:18 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 4
12 Nën 19:56 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
06 Nën 19:35 ,

Banes me qera ne Ferizaj.Rruga 12 Qershori

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Nën 19:27 ,

Banes me qera ne Ferizaj.Rruga 12 Qershori

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
04 Nën 17:54 ,

Banes me qera

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Nën 15:53 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Nën 16:54 ,

Ipet banesa me qera 77m2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Tet 10:46 ,

Banes me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Tet 01:53 ,

Banes me qera me dy dhoma gjumi 230 euro

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Tet 16:47 ,

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Sht 09:35 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Sht 11:08 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 17:32 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Sht 19:04 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
31 Gush 10:22 ,

Banes me qera 3+1 mbrapa restorant Orchide

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Gush 09:49 ,

Banes me qera 3+1,mbrapa restorant Orchide

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes me qera | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione