banesa me qera | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:06 ,

IPET BANESA ME QERA NE RRUGEN 12 QESHORI

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:57 ,

IPET BANESA ME QERA NE QENDER TE FERIZAJIT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:57 ,

JAPIM BANESA ME QERA NE FERIZAJ

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:35 ,

Shitet banesa

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:04 ,

IPET BANESA ME QERA TE SHKOLLA GJON SERREQI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:01 ,

Agjensioni i patundshmerise RINA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 07:03 ,

Banese me Qera ne Rr.Gursel e Bajram Sylejmani

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 22:06 ,

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 22:00 ,

Banesa me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:00 ,

Ipet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:46 ,

Banes me qera 7 km nga Ferizaji

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:48 ,

Banese me qera - Ferizaj

215 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:30 ,

Banesa me qera Ferizaj 94m2

Numri i dhomave: 3
Dje 15:51 ,

Banese prej 45m2 ne Ferizaj

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:05 ,

Banese me qera ne lagjen e re 87m2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 22:14 ,

Banese me qera

215 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
06 Mar 18:52 ,

IPET BANESA ME QERA NE FERIZAJ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Mar 22:27 ,

Banesa me qera Ferizaj 100m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Mar 12:04 ,

Juristi: Jepet me qera banesa e mobiluar 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
04 Mar 09:33 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
03 Mar 14:46 ,

leshoj me qera banesen 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Mar 22:11 ,

Jepet me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Mar 15:45 ,

Jepet banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 14:26 ,

Jepet banesa me qera.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 19:02 ,

JEPET BANESA ME QERA ME KUSHTE TE MIRA BANIMI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione