Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera | Ferizaj | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:03 Banesa , Ferizaj

LINA-Ipet me qera Banesa 80m2 kat -III- Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 14:24 Banesa , Ferizaj

LINA-Ipet me qera Penthouse 180m2 Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 12:28 Banesa , Ferizaj

BANESA ipet me qera nè ferizaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:26 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 12:26 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 Banesa , Ferizaj

Komplet e mobiluare

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:36 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qera ne Ferizaj

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:31 Banesa , Ferizaj

Banesë me qera ne mes te Qytetit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 10:30 Banesa , Ferizaj

Jepet Banesa me Qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:10 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sot 08:33 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera ne qender te Ferizajit

Numri i dhomave: 2
Sot 07:52 Banesa , Ferizaj

Banesë me qira

Numri i dhomave: 3
Dje 22:09 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 21:28 Banesa , Ferizaj

Lokal me qera 135 m2 ne lagje te re

Numri i dhomave: 6
Dje 21:17 Banesa , Ferizaj

Banes me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:16 Banesa , Ferizaj

Banese me qera

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 12:03 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera 2+1në qendër

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:03 Banesa , Ferizaj

BANESA ME QERA 3+1

Dje 12:02 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Dje 10:44 Banesa , Ferizaj

Lokali ipet me qera 30 m2 Rr Dshmort e Kombit

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 10:24 Banesa , Ferizaj

banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 04:23 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
Dje 01:46 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Dje 00:38 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
19 Mar 21:53 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera Ferizaj

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
19 Mar 21:39 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
19 Mar 18:35 Banesa , Ferizaj

Banesa ipet me qera Toni Apartment ferizaj

Numri i dhomave: 2
19 Mar 18:32 Banesa , Ferizaj

Ipet me qera banesa me nji dhom fjetje 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Mar 18:01 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera me nji dhom fjetje qmimi 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Mar 14:22 Banesa , Ferizaj

banesa me qera, te VivaFresh e vjeter

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Mar 14:22 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
18 Mar 14:21 Banesa , Ferizaj

banes me qera, te VivaFresh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Mar 14:20 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
18 Mar 10:57 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 20:38 Banesa , Ferizaj

Banese me qera!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Mar 17:26 Banesa , Ferizaj

Banes me qera 7 km nga Ferizaji

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Mar 12:27 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qera

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
17 Mar 10:29 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Mar 10:27 Banesa , Ferizaj

Banese me qera

Numri i dhomave: 3
17 Mar 10:20 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
17 Mar 10:19 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Mar 09:22 Banesa , Ferizaj

LËSHOHET BANESA ME QERA NË QENDËR TË FERIZAJIT

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Mar 23:59 Banesa , Ferizaj

Lëshohet Banesa me Qera për Bashkëatdhetar

Numri i dhomave: 3
16 Mar 23:54 Banesa , Ferizaj

Lëshohet Banesa me Qera për Bashkëatdhetar

Numri i dhomave: 3
16 Mar 22:46 Banesa , Ferizaj

Leshoj banesen me qera ne qender te qyteti Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Mar 20:09 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 17:57 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione