Banesa me qera | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera ,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qera Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Pri 13:15
Linku:
,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 13:30 ,

Banesa me qera ne Fush Kosove

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 12:48 ,

Jepet me qera banesa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:02 ,

Leshoj banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:54 ,

Banes me qera

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:12 ,

Leshohet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 17:19 ,

BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE, EKSTRA E MOBILUAR

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:40 ,

Leshohet me Qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:47 ,

Banese me qera me 2 dhoma te fjetjes ne lagjen Eliza

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:52 ,

Banes me qera kati 3

170 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Pri 19:54 ,

Banese me qera me 2 dhoma te fjetjes ne lagjen Eliza

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Pri 14:55 ,

Jap banesën me qera (penthouse)

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
08 Pri 12:45 ,

Jepet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
08 Pri 11:19 ,

Banes me qira ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Pri 11:07 ,

JEPET ME QERA BANESA ME MOBILE TE REJA-PRAPA VIVES SE VJETER

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Pri 10:46 ,

Leshoj banesen me qera në Fushë Kosovë!(afër Bau Marketit)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
08 Pri 06:53 ,

Banes me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Pri 05:32 ,

Lëshohet banesa me qera afër AAB

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 20:56 ,

Banese me qera me 2 dhoma te fjetjes ne lagjen Eliza

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Pri 17:37 ,

Banesa me qera!

180 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Pri 13:46 ,

Banese me qera ne Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
06 Pri 16:06 ,

Jepet banesa me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 00:35 ,

Banesa me qera në fushë kosovë

1 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione