Qera | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera ,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qera Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 12:40 ,

Banes me qira

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:00 ,

Banesa me qera 90 m2 56 m2

Numri i dhomave: 3
Sot 11:25 ,

Banesa me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:25 ,

Banesa me qera

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:25 ,

Banesa me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:25 ,

Banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:57 ,

Banesë me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:44 ,

Jepet me qera Pent hausi ne Fushë Kosovë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:57 ,

Leshohet me qira banesa ne Kompleksin Eliza

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 08:57 ,

Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:13 ,

Banesa me qera ne F.Kosove

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:10 ,

Leshoj banesen me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:07 ,

Banes me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:07 ,

Banes me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:50 ,

Banes me qera tw Komleksi Eliza A

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 17:41 ,

Banes me qira ne FusheKosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:15 ,

Lokal me Qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 200
Dje 15:31 ,

Banesa me Qera ne Dragodan 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:00 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
11 Qer 23:11 ,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Qer 21:59 ,

Jap banesen me qera kati 3 me 2 dhoma gjumi

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Qer 20:52 ,

Leshohet me Qera. Lagjja Eliza

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 17:53 ,

BANESË ME QIRA TE KOMPLEKSI ULPIANA-FUSHË KOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Qer 17:32 ,

ℹ Shitet banesa ℹ

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 17:31 ,

ℹ Banesë me qira ℹ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
11 Qer 17:30 ,

ℹ Banesë me qira te Euro Store ℹ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
11 Qer 17:29 ,

ℹ Banesë me qira ℹ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
11 Qer 17:25 ,

Banesë me qera te Restaurant Nuari

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
11 Qer 17:21 ,

Banesë me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 17:20 ,

Banesë me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione