qera | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Shk 20:32
Linku:
,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:44
Linku:
,

Banesa Jepet me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

26 Korr 14:47 ,

Ipet banesa me qëra në Fushë Kosovë.

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Korr 12:06 ,

banes me qera fush kosov e mobilume

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Korr 23:45 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Korr 16:14 ,

Ipet baesa me qëra në Fushë Kosovë

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Korr 19:19 ,

Banesa ipet me qera Fush Kosove

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Korr 19:19 ,

Banes Per Familje Fush Kosove

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Korr 18:10 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Korr 11:10 ,

Banes me qera fushkosov kati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Korr 11:09 ,

Banes me qera Rr. Nene tereza fushkosov

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Korr 21:30 ,

Jepet Banesa me qera ne Fush Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Korr 18:31 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
20 Korr 14:49 ,

Banes per qera Fushe Kosove

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Korr 13:55 ,

Jepet Banesa me qera ne Fush Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Korr 19:06 ,

Jepet Banesa me qera ne Fush Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Korr 17:04 ,

Banese me qera ne Fushe Kosove 170€

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Korr 12:59 ,

Banese me qera ne Fushe Kosove 200€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
17 Korr 11:54 ,

Lëshohet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Korr 20:56 ,

Jepet Banesa me qera ne Fush Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Korr 10:12 ,

Banesë me 2 dhoma gjumi, kati 1

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
15 Korr 15:06 ,

Leshoj banes me qera ne fush kosov 1 Dhomshe

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Korr 13:38 ,

Ipet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Korr 20:15 ,

Jepet Banesa me qera ne Fush Kosove

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Korr 16:34 ,

Banesë me qera në Fushë Kosovë

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Korr 14:24 ,

Leshoj banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
12 Korr 15:57 ,

Ipet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
12 Korr 14:47 ,

Ipet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qera qera qera qera qera Qera Qera qera qera Qera

Në fillim