qera | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera , kategori Banesa , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj qera Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 22:44
Linku:
,

Banesa Jepet me qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Shk 20:32
Linku:
,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

14 Shk 08:11 ,

Banes me qera Prishtin- Fushkosov

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
13 Shk 11:22 ,

Lshoj Banesen me qera ne Fush kosov e mobiluar

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Shk 22:47 ,

Jepet Banesa me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 19:14 ,

kerkoj banes me qera ne fush kosv

Numri i dhomave: 1,5
12 Shk 14:18 ,

Banesë me qera, 1 dhomë gjumi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
12 Shk 14:13 ,

Leshoj banesen me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Shk 13:23 ,

banes me qira 91 m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Shk 13:02 ,

Jepet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Shk 09:12 ,

Leshohet me Qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
10 Shk 11:51 ,

Banes me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Shk 11:28 ,

Leshoj lokalin me qera

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
09 Shk 20:37 ,

Banes luksoze me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Shk 14:48 ,

BANES ME QERA

Numri i dhomave: 2
09 Shk 14:48 ,

BANES ME QERA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 07:08 ,

Leshoj banes me qera te Britania Home

235 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Shk 23:05 ,

Banesa e mobiluar 80 m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Shk 17:56 ,

Jepet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Shk 16:08 ,

Leshohet banesa me qera te aab

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Shk 11:40 ,

Banesa ne Fushe Kosove

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
02 Shk 11:49 ,

Leshohet banesa me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Shk 20:50 ,

Leshoj banesen me qera: Fushe Kosove

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Shk 10:54 ,

Lshoj banesen me qera ne fush kosov

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
31 Jan 18:04 ,

IPET BANESE ME QERA E RE KATI 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Jan 11:55 ,

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Jan 11:42 ,

Banesë me qera

220 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Jan 17:13 ,

Lshoj banesen me qera

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
29 Jan 12:56 ,

IPET BANESA ME QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Jan 21:19 ,

Banese me qera 80 m2

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Jan 10:44 ,

Lokal me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Jan 09:50 ,

Banese me qera F.Kosove

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Jan 18:34 ,

Banes me Qera

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Jan 08:56 ,

Leshoj banes me qera e Tregtis ne Fushe Kosovë

225 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Jan 22:48 ,

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
24 Jan 18:37 ,

Leshoj banesen me qera

Numri i dhomave: 3
22 Jan 13:39 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Jan 12:19 ,

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Jan 01:08 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

qera qera qera qera qera Qera Qera qera qera Qera

Në fillim